Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fáj a barátom fallosza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a barátom fallosza orális szex után? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy erősen fogod, vagy ha nagyon felhúzod neki a bőrt, esetleg megsérted a fogaddal. De tőle kérdezd meg hogy hogy jó neki hogy csináld, hogy ne fájjon.
2009. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
hu nekem a fogammal szokta felsérteni !! ne fogazzon !!
2009. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Először is jó lenne tudni, hogy hol fáj neki. A makk, a hús, vagy esetleg bentebb?

Én amikor teljesen hanyatt fekszem és úgy kapom a kényeztetést miután elmentem, előfordul, hogy kellemetlen érzés követi, 5-10 percig.

2009. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na pont ugyan ez a helyzet. De nem 5-10 perc hanem 0.5-1 óra. Én tehetek róla vagy ez természetes?
2009. jan. 21. 17:58
 5/6 anonim válasza:
100%
ne fogazz
2009. jan. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy időben az én barátomé is fájt utána, pedig közben nem panaszkodott. Aztán rájöttünk, hogy a kényeztetés érdekében bevetett szívóhatás volt túl erős, ami akkor nem fájt neki, és utána sem tudta, hogy ez a baj, csak miután utánaolvastam. Mert közben ő csak annyit érez, hogy iszonyatosan jó érzés.
2009. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!