Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egyszerűen imádom orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen imádom orálisan kényeztetni a barátomat! Ez már nálam beteges? Van valami bajom?

Figyelt kérdés
Sokkal többször orálozunk, mint dugunk. Imádom a pasim péniszét szopni, legszívesebben egész nap csak szopnám! Sok lány nem szereti ezt csinálni + azt sem szeretik, ha rájuk vagy a szájukba élvez a pasi. Én meg egyenesen imádom ezt is! Imádom, amikor a melleimre vagy az arcomra élvez! + Szeretem lenyalni a mellemről + nagyon szeretem azt is, amikor a számba élvez. Imádom kiszívni a péniszéből még az utolsó cseppet is! Van vmi bajom, h én éjjel-nappal csak szopnám a párom péniszét? Ez már beteges?
2009. jan. 20. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges. Egyszerűen te ezt élvezed. Nincs ezzel semmi gáz szerintem, ha mindkettőtöknek jó. Amúgy én is ugyanígy vagyok vele:$:D
2009. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem beteges inkább csak nem megszokott.De ha mindkettőtőknek jó akkor mért ne csináld??!:))
2009. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem defect kislány hanem feature. Ha majd egyszer megint single leszel, rájössz hogy a srácok 90%-ka megőrül az olyan csajokért akik szeretnek szopni.
2009. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges, én is imádom csinálni, nem értem az olyan csajokat akik undorodnak tőle, de ízlések és pofonok. Imádom látni, érezni, ízlelni!
2009. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! +nyugodtam, h nincs bajom! Azért még várom a válaszokat, olyanoktól is, akik szerint ez probléma.
2009. jan. 20. 19:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki megfogalmazta helyettem a "problémámat" :D Én is imádok orálozni.. de annyira de annyira (: Mikor napokig nem találkozunk.. Nah olyankor meg tudnék őrülni OO

Szerintem egyáltalán nem beteges :D

2009. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam az embereimet:p

Ha nem gond, lenne egy kérdésem

már én is naggyon szeretném leszopni a barátomat, nagyon vágyom rá, csak nem tudom, amikor odaértünk nem mertem, vagy azt akartam,hogy mondja,hogy akarja,csak nem tudtam kerekperec rákérdezni:s

szóval még nem csináltam,de nagyon szeretném.

Tudnál tippeket adni,hogy mit próbáljak ki, és mit élvezne nagyon???

2009. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges. Kiváló! Pont. =)
2009. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

NEm vagy egyedül, csatlakozom hozzád,nem beteges, nem probléma. Ha agyilag is rendben vagy, téged bizti nem csal meg a párod:):):)

2009. jan. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! Megnyugtattatok, h ez nem beteges! Akkor továbbra is folytatom a párom kényeztetését... :)
2009. jan. 23. 16:27
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!