Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne féljek szeretkezés közben?

Figyelt kérdés
Mindig az jár az eszembe hogy terhes maradok,a párommal már másfél éve együtt vagyunk de még nem volt igazán egy jó szeretkezésünk,amiatt hogy folyton rosszra gondolok!Nem tudok egyszerüen felszabadulni!Kérlek adjatok tanácsot mert nem tudom hogyan küzdjem le a félelmeimet!
2008. jan. 17. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szedsz fogamzásgátló tablettát és óvszert is használtak,akkor 100%,hogy nem esel teherbe. És ha így szeretkeztek,nem lesznek félelmeid (remélhetőleg). Beszéljétek meg a pároddal,ezeken a félelmeken túl kell lépned!
2008. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Én a koton mellett aggódtam mindig! De amióta tabit szedek, semmi félelmem sincs és nagyon élvezzük egymást! :)
2008. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ÉN A JELENLEGI PARTNEREMMEL AZ ELSÖ ÉVBEN NAGYON NEM SZERETTEM A SZEXET,SOHA NEM VOLT ORGAZMUSOM,ÉS ÉN IS MINDIG ARRA GONDOLTAM,MIKOR LESZEK TERHES.MA MÀR MINDEN MÀS.GUMIVAL VÉDEKEZEK,MERT AZ TERMÉSZETESEBB MINT A TABLETTA,DE TERMÉSZETESEN KINEK MI A JOBB MEGOLDAS...ELLAZULTAM BECSUKTAM A SZEMEM,ÉS ELKEZDTEM FANTAZIALNI.NEM KELL FELTÈTLENÜL CSAK A PARTNERODRA FIGYELNI,PROBALD MEG HOGY TE IS ÉLVEZD A DOLGOT.DE HA MINDIG CSAK A FÉLELMEIDRE GONDOLSZ,NE,M CSAK NEKED DE A KAPCSOLATODNAK SE FOG JOT TENNI.EGYSZER PROBALD MEG HOGY CSAK A SZÉP KELLEMES DOLGOKRA GONDOLSZ,BECSUKOTT SZEMMEL,HA SEHOGY SEM MEGY KERESS FEL EGY SZEXOLOGUST!
2008. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már másfél éve szexeltek, és mégsem tudsz ellazulni, akkor nálad már komoly bajok vannak. Válasszatok biztonságos fogamzásgátlást, akár tabletta + óvszer kombinációját. És mindenképp keressetek lehetőséget párterápiára, mert ez így neked nem lesz hossszútávon jó. Az ilyen helyzetek okozzák azt, hogy a nők elhidegülnek a szextől. Végülis minek csináljam, ha nem jó nekem??? Hát próbáljátok úgy csinálni, hogy NEKED is jó legyen!!!!!!
2008. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

aki a félelmeit még tovább táplálja és folyton folyvást csak arra gondol, hogy mi lesz ha---be fog következni az amitől fél! ...

ajánlom figyelmedbe a kineziológiát, ami talán segithet a blokkok oldásában, pénzfüggő persze!

az olcsóbb megoldás, a meditativ zenére-ellazulás, ha jönnek a félelmeid elhessegetni és a jóra gondolni..

ha felteszed magadnak a kérdést, hogy mit tegyek, hogy....? te is meg fogod tudni a választ, csak figyelned kell a belső hangodra!


mindenféleképpen szakember segitségét kérd, ha magadban nem bizol eléggé ahhoz, hogy meg tudd oldani a problémádat.

2008. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedj fogamzásgátlót! Biztos, hogy akkor nem fog félni szex közben, sőt majd élvezni is fogod!
2008. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!