Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nincs velem a szerelmem, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs velem a szerelmem, és még ráadásul menstruálok is, hogyan győzzem le a vágyat? Mert nagyon szívesen le feküdnék a barátommal, de csak hétvégén találkozunk.

Figyelt kérdés
Mindig ilyenkor szenvedek, mikor itt van akkor is van vágy, de akkor csak átlagos, ilyenkor meg mikor messze van, egyszerűen meg tudnék bolondulni.... Csak én vagyok így? vagy mindenki szenved??
2009. jan. 19. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

a legtöbb ember szenved valami miatt. :D

csináld a fürdőkádban. csak ne menjen a víz a hüvelyedbe.

2009. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Ne szenvedj! Keress egy jó könyvet vagy olvasgass itt, "fantasztikus" kérdéseket fogsz találni amitől majd elmúlik a vágyad!

Azonban igen, mindenki így van vele...emberek vagyunk vagy mi a szösz!

2009. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
a víz ígyis-úgyis a hüvelyedbe megy, úgyhogy tök mindegy. De ha nem látjuk az aktuális vágyunk tárgyát és nincs is remény hogy megkapjuk, akkor tény, hogy sokkal erősebben tudunk vágyakozni
2009. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maszti.
2009. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi 2500kmre lakunk egymástól a szerelmemmel és nagyon ritkán látjuk egymást az ünnepekkor voltam otthon 1 hónapot csoda szép volt! De szeretjük egymást és kitartunk míg adódik egy lehetöség... szenvünk miis mert mindenkinek szügsége van a kényeztetésre a szexre! De sajnos ilyenkor csak a maszti marad. mert megcsalni nem akarjuk egymást. Próbálj meg kevesebbet gondolni a szexre.
2009. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!