Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyen bilincsnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen bilincsnek örülnétek?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 évesek leszünk, neki szeretném adni egy üveg Jäger nyakán (a kedvence), de nem tudom eldönteni, hogy szőrös legyen vagy sima? És ha szőrős akkor milyen legyen? Láttam rózsaszínt, feketét leopárd mintásat stb.

Továbbá tetszik az ötlet?

Köszi :)


2009. jan. 19. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az olyat szeretem, ami nem rajtam van. :P
2009. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha egy nő van benne... a többi nem számít, persze jó a szőrös, mert nem sérti fel az ember karját.
2009. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

úristen, ugy látszik a csajok rákaptak a bilincses kötözösdire. ez az új divat? :D

srácok jobb lesz vigyázni. :D


szeirntem feketét vegyél neki, de a legjobb ha bekötözöd a szemét hogy meglepetés lesz de olyan helyen ahoa odatudod bilincselni, utána odabilincseneled leveszed a kendőt boldog szülinapot kivánsz. mutatod neki a jagert.


mondjuk engem az inditana be miutna a csaj kikötözött, kinyitná a jagert egy jó nagyot húzna belőle, utána azt mondaná. : "most meglakolsz"...és megerőszakolna.:D

2009. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szőröset vegyél,mert a másik felsértheti a csuklóját!és szexshopba,mert már láttam máshol is,de azok olyan picik vtak,hogy egy nő csuklója nem fér bele!ja!és feketét!bár a barátnőm rózsaszín imádó,úgyhogy nekünk rózsaszín van!
2009. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem egy rózsaszín-pólós fiú (:D) akkor szerintem a feketét kellene. Nekem bejövős lenne a dolog ;)
2009. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez most poén akar lenni? Nem érdekel ha lepontoztok, de:

1. Mi a jó büdös francnak az a bilincs?

2. Divatmajmok vagytok hogy mindenki azt vesz?

3. Ha a rózsaszínt adod örülj, hogyha nem szakít veled, a leopárd mintásnak szintén nem örülne, a fekete a "legjobb"! Ha csak nem valami metroszexszuális pasasról van szó!

off: Istenem, micsoda problémák......nekem személy szerint rohadtul nem tetszik az ötleted!

2009. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hogy minek?? Hátt őszintén sajnállak, hogy ilyen fantázia szegény vagy, de ettől még nem kell leszólni senkit sem!

Divatmajomság? Kétlem, csak egyszerű újdonság.

2009. jan. 20. 17:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyannak ami egy csinos, dekoratív hölgy csuklóját ékesíti! Amúgy sima, szőrme nélkülinek.
2009. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szőröset vegyél! De ez 1 vélemény a sok közül, engem nem tud izgatni egy szexshopos bilincs, szerintem az igazi sokkal jobb.
2010. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem is fekete szőröset vegyél, az a legnormálisabb szín. és egyébként ha mégis úgy döntesz, hogy szőr nélkül kell akkor le lehet róla venni:)
2011. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!