Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mekkora az átlagos péniszméret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az átlagos péniszméret?

Figyelt kérdés
15-20 között van nem?
2008. jan. 16. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Mi a hülyeségnek kell foglalkozni a méretekkel.Nem a méret a lényeg!Olyan amilyennek lennie kell és kész! :)
2008. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
igen de nem a méret a lényeg. ha lehuzod a gatyád nem fog a bariátnőd furcsán nézni rád ahogy te sem nézel rá furán ha leveszi a melltartoját
2008. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

OLYAN NINCS HOGY ÁTLAGOS MÉRET!!!!!!!!!!

Amugy már jópárszor tettek fel ijen kérdést.NINCS ÁTLAGOS. lehet akinek 20cm annak vékony, vagy 10cm annak vastag. vagy igyis-ugyis kisebb, vagy nagyobb. a nőknél is más hogy kki mit szeret. ha valakink kisebb de lehet a nő a nagyobbat szereti. de lehet akinek nagy de a nő a kisebbiket szereti.

SZÓVAL: nem lehet átlagosítani ezt a dolgot!!

2008. jan. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
Eskuszom...a ferfiak ezerszer rosszabbak mint a nok..hihetetlen mennyi olyan kerdes van itt, ami a penisz meretukkel kapcsolatos...:) eddig azt hittem a nok jobban izgulnak a mell meretuk miatt..de nem! + A nok kimondjak, mig a ferfiak itt kernek velemenyt a publikum mogott.. Tok furcsa. :)De egyebkent minden 10. kerdes ez..:) En egyebkent nem tudom hogy mennyi...nem szoktam meregetni a paromet...:) de meg vagyok elegedve vele
2008. jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
A fenébe! Miért van az, hogy vén vagyok mint az országút, de még sose mértem meg egyik pasim farkát se??? Vagy a mai lányok colostokkal felfegyverkezve bújnak ágyba???? Esküszöm, a következőét lemérem!
2008. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Ajj mar... milyen pasik vannak?! Minimum fel meteresnek kell lennie, de jobb ha masfel. 10-20 centivel kirohognek a lanyok es bujj el. Ennyi.
2008. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

10cm a női hüvely ÁTLAGOSAN

15-20cm a pénisz mérete ÁZLAGOSAN

2008. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Jól mondja az előttem szóló emberke. 15 centiméter nagyon optimális.De a lányok nem fognak lenézni akkor sem, ha nem kékeres méteres. :D Jó az ami van.Ezen nem tudsz változtatni úgyhogy fogadd el. :)
2008. jan. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
69 centi felett!! innen van a 69-es póz neve!
2008. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
6%

KEREKEN 140 MILLIMÉTER!AZ SZERINTEM 80% IGAZ,HOGY AKINEK 20

ANNAK VÉKONY ÉS AKINEK KICSI ANNAK VASTAG!UGYANIS AKINEK 20 ÉS VASTAG,AZ VALAHOL NEM OLYAN KEREK,MINT AZ ELŐZŐEK!

2008. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!