Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem megy el a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy el a barátnőm?

Figyelt kérdés
Hiába izgatom a csiklóját változó tempóval,változó mozdulatokkal,telibe a csiklóját vagy a környékét...nagyon jó neki vonaglik nyög meg minden,de mégsem megy el,aztán ha ez sokáig így van fáj neki...Most én csinálok valamit rosszul vagy a hüvelyi orgazmus lessz a favorit? Lécci segítsetek,17/f
2009. jan. 19. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem szabad közvetlenül a csiklóját, legjobb bugyin keresztül 2-3 ujjal dörzsölni, az nagyon kellemes érzés:)

Van, hogy nekem 25 perc is kell, pedig én aztán gyakorlott vagyok:D

2009. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Az orgazmust gyakorolni kell! Nyugi élvezi a abrátnőd csak gyaloroljatok jó sokat! :D
2009. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Akarom mondani gyakoroljatok* xD

Ha szabad megkérdezhetem h nem Balázsnak hívnak? XP

2009. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
85%

Állítólag az orgazmus elmaradása mögött általában lelki okok állnak, (pl. szorongás, gátlásosság). De még az is lehet, hogy a hölgy egyszerűen nem ismeri a saját testét, így nem tud téged irányítani, hogy mit, hogyan csinálj, hogy eljuttasd a csúcsra. Tán az orális gyönyörokozást is ki kéne próbálnod nála/vele, hátha...

De csinálni kell, így azért előbb-utóbb nyilván valahogy eljön a gyönyör :))

2009. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kössz az eddigi válaszokat...Az egyik válaszolónak...nem Balázs vagyok...hanem Dávid XD
2009. jan. 19. 18:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is sokáig igy voltam vele, hogy nem volt orgazusom, élveztem a dolgot de nem mentem el. Nem tudtam, hogyan csináljam azokat a dolgokat ami nekem jo! Meg igaz szorongtam és tartottam a dologtol, és néha el is kalandozott a gondolatom. De egy ido utan, és sok gyakorláson tul már ment a dolog. Legyen nyugodt a helyszint és meghitt, ne izguljatok azon hogy valaki rátok nyit meg ilyenek. De probáljál ki mást, lehet hogy huvelyben jobban lesz orgazmusa. Ahogy mindenk irta, gyakoroljatok! És ne tul erosen simogazd a csikloját mert az nem jo, gyengéded éppén, hogy érezze és az is igaz, hogy bugyin keresztul mégjobb!
2009. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sz.tem nem jobb bugyin keresztül! Simán jobb!
2009. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha simogatással nem megy akkor nyalogasd hátha ugy jobb lesz neki

sztem biztos

2009. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szia! engem pl ha nyalnak nagyon élvezem, majd megörülök, de nem lesz orgazmusom. Viszont ha nyalás közben, az egyik ujja bennem van, akkor jön az orgazmus. Probáld ki nála, hátha neki is igy lesz jó.
2009. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
eleinte en is igy voltam. nagyon jo volt, elveztem, el tudtam lazulni, akartam. es megse volt orgazmusom. amikor elkezdett fajni szoltam h eleg. aztan 1szer csak derult egbol villamcsapas. szerintem csak turelem es gyakorlat kerdese ugyh hajra :)
2009. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!