Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A Sikositó helyett jó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Sikositó helyett jó a testápoló vagy az intim lemosó gél a (Lactacyd Femina)?

Figyelt kérdés
szeretnénk kiprobálni az anális szexet, és kiváncsi vagyok hogy a vazelin helyett jó-e a testápoló vagy az a Lactacyd Femina intim lemosó! (ezek vannak itthon):)
2009. jan. 19. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Inkább ne kockáztassatok, lehet hogy csípni fog.

Egy allergiatesztet mindenképpen végezzetek el a használat előtt (csak kend rá egy kis bőrfelületre).

2009. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Testápolót semmiképp ne használjatok, nagyon érzékeny a bőr, és nagyon iritálhatja. Az intim lemosó habzik. Csak a sikosító való oda, de biztosan fogsz itt ennél jóval hasznosabb valászt kapni.
2009. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Babaolaj vagy étolaj...talán ezek jobbak lennének a testápoló helyett (CSÍP)...Intim mosakodó gél nem hiszem, hogy ártana. Egyébként DM-ben simán vehettek síkosítót, ha nem akartok szexshopban vagy gyógyszertárban venni. Rendelhettek akár házhoz is...
2009. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Felejtsd el őket!!! Se a testápóló, se a lactacyd! Egyik se belső használatra van, illetve nem sikosító! Csak ártasz vele!

Nem feltétlenül kell vazelint venni! Sok boltban lehet venni sikosítót, azok nagyon jók és erre a célra vannak.

Illetve nem tudom, hogy gondoltál-e rá, de én ajánlom hogy óvszerrel csináljátok, a baktériumok miatt. Illetve anál után csak akkor menjen vissza hüvelybe ha az óvszert lehúzta!

Amúgy jó szórakozást!

2009. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
90%

Szia !

testápoló neeeeee ...fájdalmas....

intim lemosó gél? ne inkább ne.. az kb..6-700 Ft..

a Durex play síkosító pedig 999... sztem ezen ne spóroljatok,nem jó ötlet...

2009. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sikosítót lehet venni, dm-ben, rossmannban, tesco, spar...
2009. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
akkor ha semmi ilyen nincs a háznál akkor mivel kenjem be ????????????? :S
2009. jan. 19. 17:03
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Semmivel, halasszátok el következő alkalomra! És vegyetek valamit!

Amúgy amikor én csináltam (legelső alkalom) akkor nekünk nem kellett sikosító, ment minden simán...

2009. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

étolaj csak akad otthon...csak a hüvelybe ne folyjon!És gumit is használjatok!

Amúgy nekem az intim mosakodó géltől nem lett bajom, bár csak 1x használtuk azt. AZ nem is csípett.

2009. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akkor most hirtelenjében az étolaj megteszi vagy a Lactacyd mert az még van itthon!!! remélem nem lesz gáááz az elsö!!!! :D azért tartok töle..
2009. jan. 19. 17:18
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!