Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy pasi, akivel szívesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, akivel szívesen eltöltenék egy kóbor estét. Hogy tudassam vele, finoman, érthetően?

Figyelt kérdés

Régóta ismerjük egymást, szoktunk flörtölgetni e-mailben. Néha úgy érzem az üzeneteiből, h tudja mit akarok, és ő is akarja, de máskor kétségeim vannak az üzenete alapján. Változó. Mit írjak neki, hogy kiderüljön, ő is akarja-e? Konkrétan nem akarom megmondani neki.

Előre is köszönöm.


2009. jan. 19. 16:48
 1/3 anonim válasza:
100%
én ezt irnám függetlenül hogy nem ismerem a szitutokat: Szia arra gondoltam mi lenne ha elmennénk valahova beszélgetni vagy beülni egy colára mostanába ugyis van idöm és jo lenne elütni valamivel az idöt! szerintem teis tudod és érzed hogy szimpatikus vagy nekem , és remélem énis neked. a telefonszámom tudod ha szeretnél velem eltölteni egy kellemes estét akkor hivj!!! Addig is légy jó. puszi ------> nah ennyit ! ez nem merész és nem visszafogott. ebböl lefog vágni mindent! sok sikert
2009. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem is rossz ötlet.

Bár azt elfelejtettem, h elég messze lakunk egymástól (50km), de megoldható a dolog....

Várom még a segítségeket.

2009. jan. 19. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha messze lakik toled, mond meg neki hogy mi lenne ha meglátogatnád, ezer éve nem láttad jo lenne dumálni vagy akarmi. Rámenos dolog, ha véletlenul lekésed a buszt, hatha ott tuds nala aludni, nekem kicsit más variácioban de be jott, tobb évig voltam utana a pasival :-) Vagy egy kétértelmu beszolás neki vagy sms. Csinálj bulit, hogy o is ott legyen és aludjon ott nalad. Vagy csak, hogy jo lenne vele talizni és dumálgatni egy kicsit. Utana már tudod irányitani a dolog. Nem josz fel hozzám ezért vagy azért...
2009. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!