Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anno a "régi" fiatalok (a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anno a "régi" fiatalok (a mai 40-70 éves korosztályra gondolok apátokra, anyátokra, nagymami-papi) csinálták az anális szexet? Vagy ez csak a mai világban ilyen természetes megszókot dolog, és már lenézik aki nem csinálja ezt!

Figyelt kérdés
A barátnöm is kiröhögöt , hogy ö csinálta a volt pasijával és hogy az elején fájt utána már jó volt neki !! Hál istennek velem még nem akarja ezt !!
2009. jan. 19. 16:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
megkérdeztem anyumat..körberöhögött :D eszükbe sem jutott.. és most idézem: "azt a lyukat nem arra találták ki" :)
2009. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Sztem csinálták,mert ez nem új dolog.. viszont régen meg volt ennek is az intimitása.. és ez így volt jó.. a korhoz hűen nem beszéltek róla... sztem akkor is csinálták,biztos..nem azt mondom,hogy minden "mami-papi" csinálta,de biztos hogy csinálták páran.. jópáran
2009. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamámról kétlem, de anyukámnak ez természetes. (most 50)
2009. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
te azt akarod mondani hogy edes anyád még ma is csinálja ??? ezt neked meg is mondták amikor rákérdeztél ??
2009. jan. 19. 17:09
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

SEMMI sem új a nap alatt. Olyannyira sokan csinálták, hogy a középkorban törvény tiltotta.


A kérdésedből némi felháborodás jön le. Ez indokolatlan. Mindenki azt mond amit akar, de a lényeg, hogy ha neked nem tetszik, hát ne tedd, ilyen egyszerű.


Ami meg a szerencsét illeti, szerintem az a szerencsésebb kettőtök közül aki nyitott az új dolgokra, van egy türelmes, kedves megértő partnere és közösen felfedezik a saját testüket.


Lehet lepontozni.

2009. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem pontozlak le !! és kokrét példát tudsz írni !! te csináltad vagy nagypapi ??
2009. jan. 19. 17:11
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapit nem kérdeztem, isten nyugosztalja.


[link]


" A görög lányok szüzességük megóvása érdekében hajlottak az anális szexre, de a görögök főistene, Zeusz már a fiatal fiúkat részesítette előnyben, elég, ha csak szerelmére, Ganümédészre gondolunk. Dionüszosz, a bor, a mámor és a termékenység istene is kedvelte a fiúkkal átélt anális közösülést, ezért is maradt rajta a glütéer (seggbe dugó) csúfnév. A zsidó vallás viszont fajtalankodásnak és nem kívánatos együttlétnek tartotta. A középkorban a vallás természetellenes közösülésnek nyilvánította, és az "elkövetőket" halálbüntetéssel sújtotta."

2009. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
ok bocssi !! és valaki a családból csinálta ??
2009. jan. 19. 17:16
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámmal baráti a viszonyunk, nem kell kérdeznem, mondja ő magától. 50 éves, de olyan mint egy tini, úgyhogy inkább én nevelem őt. A görögös válasz külön jó volt, ugyanis görög vagyok. :)
2009. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ha nem gond irnál nekem "mélyebben " a témárol ?? nem fáj neki krémet használ e stb???
2009. jan. 19. 17:20
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!