Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám legyőzni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám legyőzni a szégyenlősségemet, és hogyan tudnék legalább beszélni a szexről?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom. Én 19 éves vagyok, és szűz. Jól megértjük egymást, de egyszerűen képtelen vagyok akárcsak beszélni is a szexről, vagy bármiről, ami ezzel kapcsolatos. Ha szóba kerül a téma, akkor elvörösödök, nem találom a szavakat, és hihtetlenül kényelmetlenül érzem magam. Ő türelmes, tudom, hogy vár rám, ameddig kell, nem erőlteti a témát, de tényleg nem normális, hogy nem tudok ennyi idősen még csak beszélni sem erről a témáról, hiszen tudom, hogy ez is hozzátartozik egy párkapcsolathoz. Mi lesz, ha a tettek mezejére lépünk? Mit tehetnék? Ő azt hiszi, hogy nem bízok benne, és ezért nem szívesen beszélek erről. Pedig nem erről van szó. Csak egyszerűen kiejteni is nehezemre esik olyan szavakat, hogy csikló, orgazmus, ujjazás....


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jan. 19. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Látod ezzel én is ugyanígy vagyok!Én és a barátom 18 évesek vagyunk és már azt hiszem lassan annyi ideje együtt lennénk,hogy már kellene beszélgetni erről,de nem megy!Egyszerűen még nem tudom levetkőzni a gátlásaimat,ami nagyon zavar.

2009. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neki kéne elmondanod, pontosan így ahogy ide leírtad... ha normális segíteni fog... akár játszhattok olyat h ő kimondd egy szót, neked meg utánoznod kell... vagy akármiiii....de kivel beszélnéd meg ezt, ha nem vele? a ti közös ügyetek
2009. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Nos ez már egy jó lépés ,hogy ide egyáltalán le merted írni.. csak így tovább

Viszont az nagyon durva,hogy nem tudsz beszélgetni "piszkos" dolgokról... Az a baj,hogy nem csak te vagy ezzel,nem is tudod elképzelni hányan vannak ezzel ugyanígy.

Régen én is olyan voltam,ez mondjuk erősen függ a neveltetéstől. belém lett nevelve,hogy nem illik ilyenekről beszélni,és nagyon sokáig én is elvörösödtem.

18 vagyok,és most a szüzességem elvesztése után nyílt ki úgymond a csipám...egyfajta 180°os fordulatot vettem,sokak szerint jó irányba... ezt manapság jószemmel nézik,ha lehet erről a témáról is beszégetni

Semmi szégyellnivaló nincs azokban a szavakban ami két ember kapcsolatát erősítik,hidd el... ha pedig nem tetszenek,el lehet másképp is nevezni.. jó játék...hidd el

Na de vissza a témára. Először magadban rendezd a dolgokat, olvass sok olyan témát,amiben a szexről írnak hogy s mint,és hidd el hozzá fogsz szokni a szavakhoz,majd pedig megnyílsz,és nyögve-nyelősen de tudsz majd róla beszélni,csak légy türelemmel...a barátod biztos megért majd,ha igazán szeret,és nem csak egy pipa vagy neki...

2009. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A barátomnak ugyanígy elmondtam, ahogy itt leírtam a problémámat. Ő is azt mondta, hogy először magamban rendezzem le a dolgokat. Olvastam erről a témáról már rengeteget, habár itthon nem beszéltünk a témáról, nem úgy neveltek, hogy ez bűn, vagy rossz dolog, csak egyszerűen a szüleim úgy érzik, hogy ez nem tartozik rájuk.
2009. jan. 19. 18:15
 5/5 anonim válasza:
A szex az egyik legtermészetesebb dolog a világon,amit nem kell szégyelni.Nagyon szivesen beszélgetnék ilyenekről a pasimmal,de nálunk vele nem lehet.Valószínű,hogy nem értél meg még rá.Ha pedig megérett a dolog,csinálni kell nem beszélni róla!:)Ezzel majd eltűnik a félelem,hogy beszélj róla!
2009. jan. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!