Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szájbaélvezés hogyan tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájbaélvezés hogyan tud erotikus lenni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 14:22
 1/10 anonim válasza:
73%
A legfontosabb az az, hogy mindketten akarjatok. Erotikus attol lesz leginkabb, ha erzitek a vagyat a szajba elvezesre es aztan meg is valositjatok. Persze a kivitelezesi technikan is sok mulik!
2009. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
sehogyan.
2009. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
14:59 tuti lány vagy...
2009. jan. 19. 15:29
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem úgy, hogyha bekapod, miközben elmegy, és nem "spriccel félre", nem az arcodra megy. De attól lesz erotikus, hogy szerelemből csinálod és tényleg szeretnéd.

L(21)

2009. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha kicsit játszol a "cuccal". Szemébe nézve kicsit erotikusan nyalogatod a végét. Kicsit kinyitod a szád hogy lássa a "cuccot", vagy a végét amikor rajta a "cucc" hozzádörzsölöd az arcodhoz... (L/19)
2009. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
62%
...ha undorodsz tőle, soha nem fogod élvezni. Pedig jó. Olyan mint a tonik, meg kell tanulni szeretni az ízét. Szerintem finom. Kicsit édeskés le is szoktam nyelni. Utána meg csókolózunk, úgyhogy ő is kap egy kicsit a cuccból. Nem szokott tiltakozni. Azután ő nyalja a puncimat amíg el nem megyek, ...és csók megint. Minden nedvünk keveredik. Istenien élvezem.
2009. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
egy lánynak sehogy...egy fiúnak pedig azért, mert ettől érzi, hogy a lány minden apró részletében elfogadja őt... a lány pedig ezért teszi meg, hogy ezt kimutassa, ettől lehet jó érzés, de semmiképp sem izgató egy lánynak...olyasmi, mint amikor ajándékot adok neki, örülök, hogy boldoggá tehettem...ő pedig örül, hogy én boldoggá akarom tenni és ezt is megteszem érte :)
2009. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

pedig én lány vagyok, és nagyon erotikus szerintem is. :)

14/L

2010. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Csak közös tiszteleten, szereteten alapozva szerintem.

Különben undorító.

2010. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 vérmókus2 válasza:
Leküldöd gyorsba mint 1 felest,utána vársz repetára!
2010. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!