Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ennek itt mennyire lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek itt mennyire lehet hinni? Létezik ilyen hatalmas a valóságban vagy ez csak utólag van "szépítve"?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jan. 19. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jó... szreinted miért nem veszi le a gatyáját egyik sem???? és miért tartja tőből???....
2009. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de ezek itt nem azok :) Gumiból vannak, mindeki gatyában, egy igazi keményebb is lenne de ez hatalmas kamu.
2009. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek tényleg ekkora lenne, nem ájulna el attól hogy a vér "oda" áramlik?



Amugy tényleg kamu.

2009. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fehéreknek nincs fekete farkuk :D Kivéve Michael Jacksont...
2009. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is ezt akartam írni, mert elég érdekes lenne...Ha fekete kígyó mászna elő..:D
2009. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

tényleg létezik ekkora, de hidd el, annak a pasasnak az átok, nem öröm...1.fel sem tud állni rendesen, mert annyi vér kellene hozzá, hogy elájul...2. annak csak a hegyét tudja bekapni a legtorkosabb nő is... 3. épphogy a vége fér be a legjobban szétk..rt p..nciba is.... és még talán azzal is fájdalmat okoz...


erre mondják, h jóból is megárt a sok... az én páromé 22 centi, és tudod, sokszor van olyan hogy szegénynek vissza kell fognia magát mert még úgy is fájdalmat okoz, ha épp érzékenyebb vagyok... sztem 20-22 centinél nagyobbat ne akarjon senki...az mr csak nyűg meg fájdalom

2009. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg kamu.tök puha.meg látszik,hogy nem az övéké.azt azért megnéztem volna hogy dugják meg a csajt.nincs folytatása?
2009. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


ez a vége, de ez tuti nem igazi :D

2009. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ekkora farokkal szex közben már tuti a csaj szívét bökdösi :D

Ha igazi lenne, nem gatyában lennének és nem kéne folyamatosan fogni, valamint merev lenne és nem ilyen puha, gumi kinézetű.

2009. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ezt tényleg dorogon csinálták?mert ott lakok.
2009. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!