Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan hozzám hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan hozzám hasonló lány, akinek a hüvelyi orgazmus könnyebb, mint csikló?

Figyelt kérdés

100-ból 95 lány tuti csiklóban megy el könnyebben, legalábbis a hallottak-olvasottak alapján..

De engem pl kifejezetten idegesit ha ott izgatom, izgatják. A pasim az elején még próbálkozott, de már letett róla. Mert én mindig alig várom hogy belémjöjjön, és ingerelje a gpontot, ahol néha elmentem néha nem...


2009. jan. 19. 07:21
 1/9 A kérdező kommentje:

ja és próbálkozzak még? igazat megvallva nem sokat csináltam magamnak, mert elkönyveltem magamat, dehát elvileg a csiklóban könnyú lenne elmenni, nem?!

de én tényleg csak arra vágyom hogy csak "megtömjenek" (bocs a kifejezésért) különösen miután fölizgultam... :S

2009. jan. 19. 07:23
 2/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy mert lehet ez fog változni vagy próbáj poziturát váltani sokszor ez segit

akkor nem is vagy oda a nyalásért se pedig azt nagyon szeretik a nők

2009. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok lány, de több olyan nővel is volt dolgom, aki olyan mint te.


Nincs ebben semmi rosz, teljesen normális vagy. Van aki meg csak csiklón képes elélvezni. Ahányan vagyunk, annyi félék...

2009. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, anyukámat is idegesíti, ha a csiklóját piszkálják.... Ő is a rendes szexre esküszik... Különbözőek vagyunk. Nekem a csikló gyorsabb és jobb is, mint a hüvelyi.
2009. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azthiszem én vagyok a Te embered!:P ugyanez vagyok én is (annyi a különbség,h én imádom ha a csiklómat nyalja,de nem tudok én sem elmenni vele és egy bizonyos szint után engem is idegesít)szex közben meg oylan hüvelyi orgazmusaim vannak,hogy az csak csuda!kb 5 perc után is,ráadásul spriccel...szóval nekem is ez a könnyebb út!:P /Szmötyi/
2009. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

21 vagyok

csomó ideig azt hittem, hogy frigid vagyok (se csikló se hüvelyi??) mert azért a hüvelyi sem ment egykettőre. Aztán végre lett egy olyan fiúm, akivel elértem.

De végül is jó igy, mert kiderült hogy mégsem vagyok frigid :) csak kiváncsi voltam, hogy mennyire számitok kivételes esetnek

2009. jan. 19. 22:10
 7/9 A kérdező kommentje:
amúgy kiskorom óta gitározom, és bőrkeményedések vannak az ujjaimon mióta az eszemet tudom, lehet, hogy ezért sem okoz nagy örömet a csiklóm simogatása? (húú de jó hogy itt névtelenség van, mert ez legalább lehet olyan hülye kérdés mint amennyire kinos leirni hehe)
2009. jan. 20. 05:57
 8/9 anonim válasza:
VAZZ!!!!!Örülj neki!!Rengetegen szenvedünk,hogy nem megy a hüvelyi orgazmus!Tudod mennyien irigylünk ezért?????Sajnos én nem tartozom azok közzé akiknek sikereült volna egyszer is.:(
2009. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Aspartia ***** válasza:

Nekem se volt még hüvelyim.

Viszont csiklóval úgy nem tudok elmenni, hogy nyalogatják, azt csak magamnak tudom.

2013. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!