Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok vagy a fiúk igénytele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok vagy a fiúk igénytelenebbek a szexben, és miért?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl: durvaság , tisztálkodás , hely....
2009. jan. 19. 04:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet altalanositani. Vannak durvabb ferfiak es gyengedebbek, vannak durva nok es gyengedebbek. Mindenki mas.
2009. jan. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez altalanos vannak akik kemenyebbek vannak akik gyengedebbek:P:)
2009. jan. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez személyiségtől függ, nem nemtől.


Mondjuk talán a férfiaknak sokszor mindegy a helyszín, hiszen nekik könnyebb... a csajnak viszont valahova le kell feküdni, ülni mégiscsak és azt akárhol nem lehet. Vagy egy gyors orál a pasinak, bárhol megoldható, de egy csajt orálisan megcsinálni körülményesebb.

Ez így nem fair :)

2009. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

szerintem a lányok, de fűznék hozzá némi magyarázatot.


A átlagos férfinál és az átlagós nőnél eléggé nagy a különbség a szex fontosságának megitélésében. A férfiaknak jóval fontosabb, már-már központi kérdés, míg a nőknél ez messze nem annyira egyértelmű. Egy pasi mindent meg tesz azért, hogy legalább neki jó legyen a szex, hogy eközben mennyire figyel a partnerére, az persze már egyénfüggő, de saját magával törődik.

A nőkre ez nem igaz. Ők hajlamosak arra, hogy magukkal ne foglalkozzanak, ők jellemzően inkább a partnerükre figyelnek.


Egyesek szerint ez önfeláldozás, odaadás stb., szerintem igénytelenség önmagukkal szemben.

2009. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!