Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap éjjel azt álmodtam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy megcsalt a férjem! Lehet igaz?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel, azt álmodtam megcsalt a férjem egy nővel. 4 éve vagyunk együtt, fél éve vagyunk házasok!Mikor elmeséltem neki, zavartan nevetgélni kezdett, majd mikor rákérdeztem, hogy most mi van, elterelte a szót. Ma este ismét megkérdeztem, hogy megcsaltál már valaha?? Erre félvállról közölte, hogy nem , majd ismét terelte a témát. Mit gondoltok? (Van egy 2hónapos kisfiunk)
2009. jan. 18. 22:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
nem hiszem hogy elhagy ez csak álom, az agy egyik funkciója ahol egy valóságosnak látszó pályát állít elénk ahol kockázat nélkül kísérletezhetünk (ez a tudományos magyarázat:)Szóval én meg is sértődnék hogyha azt feltételezné rólam a feleségem hogy megcsalom. Én is röhögtem volna és én is tereltem volna hogy ne már egy ilyen hülyeségről du,áljunk hogy én csalok meg akárkit. Ha még ott van a fiatok is akkor nem gondolom hogy más karjaiba fut, ha nem vitáztok sokat,nem üt-ver akkor mé menne el?
2009. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hm...az ember általában arról álmodik,amitől fél!Viszont így,hogy zavarba jött...háát...nem tudom...A gond az,hogy ha szemtől szembe megkérdezed,úgyis letagadja!De én a helyedben nem idegeskednék,idővel úgyis minden kiderül!Esetleg ülj le vele,és beszéljétek meg,hogy mit szeret és mit nem (ezt Te is elmondhatod!)a kapcsolatotokban,és a problémás területeket próbáljátok orvosolni!Egy tökéletes kapcsolatot nem un meg az ember,és nem megy félre!Azt írtad,hogy fél éve vagytok házasok!Gondolod,hogy elvett volna feleségül,ha másfelé kacsintgat?Mert az tény,hogy nem egyik pillanatról a másikra dönti el az ember,hogy na akkor most keres valakit,hogy félreléphessen!Esetleg a baba miatt volt esküvő?
2009. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
probálj meg bizni benne és nem mindig kell az álmoknak hinni.nekem egy kaocsoltom mentt tonkre egy ugyanijen éllom miatt.
2009. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem tudom, csak annyira furcsán viselkedik....1,5éve volt egy kis vitánk, mert megismerkedett a neten egy nővel, majdnem találkoztak, csak lebuktak...azóta kicsit óvatos vagyok.
2009. jan. 18. 22:19
 5/13 A kérdező kommentje:

nem csak a baba miatt volt esküvő! 2005 májusában, mikor összejöttünk, megbeszéltük, ha 3év múlva együtt leszünk, összeházasodunk, 2008 május 15.én. Ehelyett június 14.én volt az esküvőnk, de ez nem számít!!

nem igen hiszek az álmokban, csak ez szíven ütött kicsit...mert még zavarba is jött.

2009. jan. 18. 22:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem csalt meg. :)

A férfiak nagyon szeretik a gyerekeket, csak nem mutatják ki, egy gyerek a csapatmunka eredménye, de ha tudni akarod az igazságot, akkor mondj neki olyat, amitől elgondolkodik.

Pl.: Nem csaltál meg?

- ŐŐőőő....neeem

- Rendben, de ha igen, most mond meg, mert ha később jövök rá, akkor soha nem bocsáltok meg!

És ezt vedd komolyan, mert visszaéltél a bizalmammal, és befejeztem veled egy életre. A gyereket meg nekem ítélik meg. ( Bírósági pereskedés, válóper )

2009. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:D ez jópofa, csak nem tudom mit szólna hozzá:)
2009. jan. 18. 22:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

az álmok leginkább azt mutatják amitől félünk agy amire nagyon vágyunk tudat alatt.

lehet tudat alatt attol félsz hogy esetleg megcsalt és szeritnem ezért álmodtad ezt.

nagyon ritka mikor az ember megálmodja a valoságot akkor is inkább azt ami történni fog, de azok az álmok mások, sokkal misztikusabb a felépítésük másképpen is érzed magad miközben álmodsz, egy sima álom nem jelent tényt.

2009. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem csalt meg.

De gondolj bele, ha a férjed fel kell reggel és megkérdi tőled, hogy megcsalód-e mert ő ezt álmodta. Te mit mondtál volna hirtelen, hogy meggyőzd, hogy hű vagy. Szerintem ugyanolyan zavartan nézelődnél a világban mint ő.

2009. jan. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kicsit bizarr lenne, ha megálmodnád azt, ami megtörtént, vagy ami megfog, nem? nem csalt meg, ez biztos. Ha tőled mindent megkap, miért bújna más ágyába? :) De amúgy ha nem bízol benne, még mindig felfogadhatsz egy magánnyomozót. Vagy kérdezd meg az anyósodat. :)
2009. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!