Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti is olyan nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is olyan nehezen rakjátok be a péniszt mint én? A csajom mindig azt mondja amikor fekszik az ágyon hogy lejebb van a luk, de én kicsit föntebröl akarom berakni!

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A pénisz merev állapotában felfelé görbül.

Kis könnyebbség, ha a barátnőd(nem csajod, barátnőd!!) dereka alá(dereka alá, de kicsit lejjebb, inkább a fenékhez közel) egy kispárnát teszel.

2009. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hú köszi a gyors választ !! probáltuk már ugy és tényleg kényelmessem ugy behatolni !!!
2009. jan. 18. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne ha segítene, de nem csak szóban, hanem kézzel is? :) Kellemes és finom érintések kíséretében. Hmm :)
2009. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ö nem szereti megfogni olyankor a szerszámomat! azt mondja nekem kell berakni ! az az én feladatom
2009. jan. 18. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hy!

Nem szerei megfogni??? az meg milyen? Ha szeretem a páromat, kívánom, szeretkezünk, akkor megfogom neki, az a legkisebb dolog amit megteszek neki.... mindegy.

hát emelje fel addig a derekát amíg beteszed neki, vagy próbáljátok már pózban elsőnek.

Szerintem egy kicsit hülye felfogás, hogy akkor nem fogja meg... akkor te sem érsz hozzá szex közben, csak nyomod...? mindegy. szerintem az a legélvezetesebb mikor a pasinak teljesen áll, merev, és akkor hatalmas, nagyon jó érzés szerintem.

Üdv. Edina , remélem tudtam segíteni.

2009. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsi más pózban... javítottam, az előző hozzászóló voltam.
2009. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a csiklónál van a luk. Majdnem a fenéknél.
2009. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
hat hallord, a baratnod meg csak fekszik ott es varja a csodat??? Mi ketten szoktuk, vagy a parom, vagy en....amugy igen, elegge hatul van.
2009. jan. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hozzáérek simogatom szex közben !! ha behatoltam akkor ö egyböl elkezdi a csipöjét mozgatni !! engem ez zavar mert nem én irányithatok !!meg félek hogy kicsúszik !! erre valami tanács ??? köszi
2009. jan. 19. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!