Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a jó ujjazás technikája?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó ujjazás technikája?

Figyelt kérdés
Lányaok véleményét várom, hogy mit szeretnek
2009. jan. 18. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én azt szeretem ha elötte a nyelvével "dolgozik" (csikló+hüvelybemenet) aztán jöhetnek az ujjak...először csak 1...majd kettő..utána ki mennyit.(G-pont kerestetik)

De nekem az ujjazáshoz szorosan kapcsolódik a nyalás,tehát közben végig jöhet az orális ingerlés,nálam ez a vegyes kombináció általában spriccelést is eredményez!

Remélem segítettem!

HAjrá!

/Szmötyi/

2009. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

G-pont és csikló együttes ingerlése.

Figyelj arra, hogy az egyik ujjad ne közvetlenül csiklót simogassa, hanem inkább kicsit fölötte(érdemes 2-3 ujjal gyengéden dörzsölni). Közben a másik kezeden lévő egy ujjal (ha az öledben van, és átkarolod) hatolj be a hüvelybe, és gyengéden dörzsöld a hüvely has felé lévő (denti falát). Ha egy kicsit beljebb mész, na ott a G-pont, még a szűzhártya előtt(ha van neki egyátalán).

Lényeg a fokozatosság, sokat csináld egy ujjal, csak azután jöhet a másik (lehetőleg még ne aznap, néha hetekig kell tágítani).

2009. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

neha gyorsits be 1 ideig majd hirtelen lassulj le. majd megin gyorsan. es igy tovabb. meg tudok orulni ettol. 1 ido utan meg ne allj meg, garantalt h orgazmusa lesz.


ne csak ki-be mozgasd az ujjad, hanem korkorosen is. (a 2ot nem egyszerre)


ha tudod a huvelykujjaddal ingereld a csiklojat mikozben a tobbivel ujjazod.


mikor orgazmusa van ne valtoztass semmit, se a mozgason se az utemen.

2009. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
"Ha egy kicsit beljebb mész, na ott a G-pont, még a szűzhártya előtt" hát barátom nem tudom ezt a tudást gyakorlatba is átültetted e már, de megnézném azt a hölgyet akinek előbb van a gpontja, mint a szűzhártyája
2009. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan 5-6 cm-re a hüvely bemenetétől található a G-pont. Valóban, a szűzhártya nem egy jó tájékozódási pont(mea culpa), hisz nem minden lánynak van. Van akinek születése óta, van akinek megterhelő sportok miatt teljesen elvékonyodott...Jó magam ezt nem tudhatom, hisz sosem volt:)
2009. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 granturismo ***** válasza:
84%
Figyuszoljatok!Engem éppen a G-pont megtalálása érdekelne.1éve vagyok b.nőmmel együtt,és egyszerűen nem találom neki a G-pontját.Tegyük fel,hogy egy lány háton fekvő testhelyzetben van,szétterített lábbakkal,a mutató ujjam pedig kb 3/4-ig kb 4-5 cm-re be van hatolva a hüvelybe és ahogyan bent van az ujjam 4-5 cm-en,akkor az egész ujjamat addig irányítom fölfelé,amíg a hüvely falát el nem érem és azt tudom dörzsölni.Érzem a hüvely falának érdességét,de ha megtaláltam az ujjammal a G-pont-ot,akkor a tapintásának milyennek kell lennie.Tudom,hogy egy borsó nagyságnyi............ Engem az érdekelne,hogy az ujjamnak közvetlen a hüvelynek felső falát érintve kell megtalálnom a G-pontot?Várom válaszaitokat.ÜDV
2009. jan. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hol van a G-pont?


Ha van, akkor a hüvelyen belül mintegy 2,5-5 cm-re helyezkedik el, annak elülső falán.

Aki nincs izgalmi állapotban, nem képes érezni az ujjával ezt a csupán borsó nagyságú részt. Szexuális izgalom hatására azonban a pont növekszik, egy kisebb pénzérme nagyságához hasonló méretűvé is válhat.

Figyelmedbe ajánljuk még:

Spermahajder (cikk)

Rutin és más semmi? (cikk)

Miért akarnak a férfiak mindig szexelni? (cikk)

Lehet-e befolyásolni a menses időpontját? (tudásbázis)

Valóban annyira számít a méret? (tudásbázis)

Van-e tapasztalatotok a Mirena hormont tartalmazó méhen belüli fogamzásgátló eszközről ? (tudásbázis)

Másrészről ténylegesen nem pontról van szó, hanem inkább egy kis zónáról. Ha fel akarja fedezni, és megpróbála megtalálni, hol van, észre fogja venni, hogy a hüvely fala általában sima és selymes tapintású. Ám a G-pont - zóna kissé durvább felületű, némileg hasonlóan egy dió héjának érdességéhez.

2009. jan. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocsi, az oldal ahonnan kimasoltam valami mast is bemasolt, azokat a cikk neveket, azt vedd semmisnek.
2009. jan. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 granturismo ***** válasza:
Köszi válaszodat.Én mikor keresem a g-pontot/zónát/,akkor a hüvely felső falát /has felőli hüvely falát/ simogatom ujjammal,és érzem az érdességet,amikor az ujjam kb 3-5 cm-re bent van.Érzek egy kissebb kidudorodást,ami elég érdes,és az lenne a g-pont /zóna/ ?Milyen érzés,mennyivel jobb érzés az a lánynak,amikor pontosan azt a zónát símogatom,és nem simán ujjazom?Írjatok még.Köszi
2009. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 granturismo ***** válasza:
?????
2009. jan. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!