Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kívánom a szexet annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívánom a szexet annyira, ha nem is élvezem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
ha nem élvezed, tedd élvezetessé. azért kivánod mert nem vagy kielégülve.
2009. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem ártott volna leírnod, hogy milyen idős vagy, ill. mennyi gyakorlatod van.


Ha fiatal vagy és tapasztalatlan, akkor valamit nem jól csinálsz, bővebben kellene erről írnod, hogy mennyire nem élvezed, mit nem élvezel, lelki problémáid vannak vagy fizikai, stb...


Ha régebben amúgy élvezted, de mostmár nem, akkor lehet, hogy valamilyen állapotban/betegségben szenvedsz. Ha kívánod amúgy és a libidód rendben, akkor hormonális okok nincsenek. Szervi gondok előfordulhatnak, de gondolom lány vagy, mert ha fiú lennél és nem lenne kicsit sem jó, akkor fizikailag ugye nem sikerülne az akció. Ezesetben több minden is lehetséges, pl. nem vagy elég nedves, a bartholin mirigyeid nem működnek úgy, ahogy kellene, idegi problémák, pszichológiai jellegű dolgok, stb...


Előfordulhat még továbbá nimfománia, aminek az a jellemzője, hogy az alany nagyon erős szexuális vággyal rendelkezeik, amelyet igyekszik is kielégíteni sokszor válogatás nélkül bárkivel, de az aktus maga örömöt nem nyújt számára. Ezen tudnak ma már segíteni orvosok, érdemes szakemberhez fordulni.


Ha több adatot adsz meg, akkor talán jobban tudunk segíteni.

2009. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát tényleg nem sokmindent mondtam magamról, FIÚ vagyok, ez gondolom sokmindenkinek meglepő, 17 éves vagyok, nem valami idős. Eddig nem voltam túl sokszor lánnyal, de amikor voltam abból csak 2 volt nagyon jó, a többi meg csak "elmegy", az utobbi időben meg egyenesen szenvedés nekem. Nem tudom így leírni, de egyszerűen ...nem jó érzés... fáj... meg amikor elmegyek az is nagyon rossz... meg utána is... Meg mostanában nem is bírom olyan sokáig... pár perc alatt elmegyek.
2009. jan. 18. 21:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Fizikai fájdalmat érzel, tehát dörzsöl, csíp, éget, vagy inkább lelkileg nincs meg az a bizonyos nagyon jó érzés?
2009. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

mindkettő... a fizikai rosszabb... nem dörzsöl, csak olyan, mintha szorítanák... fáj...

Azt még hozzáírnám az előzőhöz, hogy mostanában csak úgy voltam lánnyal, hogy szinte érzelmek nélkül, semmi előjáték, rögtön egymásnak esünk, aztán ha megvolt mindenki csinálja tovább a dolgát. Meg én nagyon kívánom is, meg a lány is engem, belemegyek általában, de nagyon nem jó. Eddig 8szor voltam vele összesen.

2009. jan. 18. 22:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem fordulj szakemberhez. Pszichológiai problémának gondolom. Egy jó pszichológus, vagy szükség esetén pszichiáter tud segíteni rajtad.


Lappangó traumák, stressz ill. egyéb események komolyan belszólhatnak a lelki és szerelmi életedbe. Egy jó szakember szerintem elég könnyen megoldja a problémát.


Ezen kívül érdemes lenne a pároddal is megbeszélni ezt, ha elég jó a kapcsolatotok, mert nem ártana egy kis odafigyelés egymásra.


Ne hagyd annyiban, mert idővel egyéb gondod is lehet. Meg tudod ezt oldani, fel a fejjel!

2009. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Haaat nm tooom:-?? sztem probald meg elvezetesse tenni es elvezni...ennel jobb tanacsot nm adhatok:(
2009. jan. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
egyébként nem járok már azzal a lánnyal csak...összejárunk dugni... ő akarna vele m járni de én nem akarok... de ma is olyan gáz voltam, alig 1 perc alatt elmentem pedig tul. képpen nem is volt semmi, és rossz volt az egész...
2009. jan. 19. 16:43
 9/11 A kérdező kommentje:
tök gáz vagyok! :=(
2009. jan. 19. 17:22
 10/11 A kérdező kommentje:
a legelső válaszadónak nagyon igaza van :(
2009. jan. 19. 18:50
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!