Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha szex közben csúnya, trágár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex közben csúnya, trágár szavakat monda a barátnötök az jó hatással van a teljesitményetekre?

Figyelt kérdés
Ettöl beindultok(nak) a srácok , csajok vagy nem ??
2009. jan. 18. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nagyon izgató, a pasim tökre beindul tőle és én is begerjedek ha akkor "csúnyán" beszél :D
2009. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
en eleg visszataszitonak tartom....
2009. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de hát a szexben nem az lenne a lényeg , hogy gyengédek és finomak legyünk ???
2009. jan. 18. 19:58
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Ez is egyfajta fétis.

Kérdés, hogy ki hogyan áll hozzá a párjához. Én azt szeretném, ha tudná, hogy rólam van szó, nem egy másik, közönséges csajról, aki ilyeneket mondana neki. Nekem kicsit olyan ez, mint a szerepjáték...

2009. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
pasi létemre nem fér bele az ilyen !! ez olyan mintha egy utcalánnyal lennék !!
2009. jan. 18. 20:02
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Ha szerelemből teszik, akkor szeretkezés.

Ha azért, hogy jól essen, akkor csak szex.

Kinek szíve-joga eldönteni, hogy épp melyikre vágyik, és mit szeret jobban.

Azt el kell ismerni, hogy a szerelembe belefér egy-két 'hobbi' (de pl. én ezt nem a szerelem kifejezésének tartom).

2009. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ha szerelemből teszik, akkor szeretkezés.

Ha azért, hogy jól essen, akkor csak szex.

Kinek szíve-joga eldönteni, hogy épp melyikre vágyik, és mit szeret jobban.

Azt el kell ismerni, hogy a szerelembe belefér egy-két 'hobbi' (de pl. én ezt nem a szerelem kifejezésének tartom).


fejsd ji bövebben mert nem értem ???

2009. jan. 18. 20:09
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki rondán beszél aktus közben, az lealacsonyítja magát.

Ha bármelyik fél ettől indul be, akkor az nem a másikat szereti, hanem ezt a közönséges szerepjátszást. Tehát ha a másikat szereti az ember, akkor szerintem nem vágyik effajta megnyilvánulásokra, sőt, taszítják.

De nem látok bele mások életébe, hogy ezt nyugodt szívvel ki merjem jelenteni. Én így gondolom és pont.

2009. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
mikazok a szavak amiket ilyenkor mondtok ?? (moderálva írjátok le ide )
2009. jan. 18. 20:30
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem beszélek csúnyán szex közben, max. ha már nagyon-nagyon benne vagyunk, néha kicsúszik a számon egy "ez k*rva jó" kijelentés, de azt sem azért mondom, mert erre élvezünk, vagy ilyesmi... szóval nálam ennyiben merül ki a dolog, de amúgy szerintem is lealacsonyító a trágár szavak használata szex közben.
2009. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!