Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat arra, hogy egyszer a zuhany alatt szexeljünk? Nagyon kipróbálnám vele.

Figyelt kérdés

Együtt fürdünk szinte mindig mikor itt van, nagyon kipróbálnám már vele, de mindig elhúzzuk az időt a fürdéssel, meg mindig az ágyban szeretne szexelni. Mivel vegyem rá, hogy próbáljuk ki zuhany alatt?

Megkérdeztem nem lenne ellenére, de nem kezdeményez, vagyis nem jelez, hogy most lehetne, én bevállalnám, kezdeményeznék, de nem tudom hogyan kezdjek neki, hogy ne mondja azt, hogy majd a szobában folytatjuk....

egy tapasztalt lány... Leszóló válaszokat nem kérek! Köszi előre is a válaszokat.


2009. jan. 18. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el csókolgatni simogatni hátha utána kapcsol, hogy mit szeretnél.
2009. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Támadd le minden előzetes figyelmeztetés nélkül. Szerintem értékelni fogja. :)
2009. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát már próbáltam a csókolgatást, a letámadást, ingert okoztam neki, de mindig az ágy a szlogen... ezért kértem a tanácsokat, pedig beszéltem is vele nem is egyszer, de nem ad rá megfelelő választ, máskor mikor nem vagyunk az adott helyzetben, akkor mindig mondja, hogy tök jó lenne, próbáltam már azt is, hogy felizgattam, és mutattam neki, hogy én is készen állok rá, bele is ment volna, de elmaradt :(

csak azt nem értem, ha benne lenne, miért nem csinálja, ha alkalmas az idő....?

2009. jan. 18. 18:49
 4/14 A kérdező kommentje:
jah és nem gyáva, nem gátlásos... mert bármit kipróbálunk, amit eltervezünk, kb. 8 éve nem szűz, tapasztalt... és nem én lennék az első aki zuhany alatt szeretné vele.
2009. jan. 18. 18:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet h nem szeretne mert rossz emleke van?

szerintem kerdezz ra furdes elott h mit szolna ha csak zuhany lenne...hatha veszi a lapot.

vagy h tudod h azt mondta h rendben, de vmiert ugy erzed megse szeretne es ha igy van akkor miert. beszeljetek meg nyiltan.

2009. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Már 2 hete nem láttam a párom, amikor végre jött hozzám..nagyon kívántuk már egymást, de ő mondta, h előbb szeretne zuhanyozni, hát persze, h vele mentem..és ő is mondta, h majd az ágyban..én mondtam, h nem.:) előbb letérdeltem elé..és orálisan izgattam föl, aztán lehajoltam előtte, úgy, h nem volt más gondolata..és ott azonnal magáévá tett:) aztán persze az ágyban folytattuk.

Szóval szerintem,néha határozottnak kell lennünk nekünk nőknek! persze máskor meg ő vesz rá engem olyasmire, amit én lehet, h elsőre nem vagyok hajlandó:)

2009. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
"" ő vesz rá engem olyasmire, amit én lehet, h elsőre nem vagyok hajlandó"""-ez alatt mit értesz ???
2009. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

(19:55ös válaszoló vagyok)

hát.. pl.: szexuális segédeszközök használata , nyílvános mosdóban szexelni (kéváház:$),

vagy ilyesmi..

2009. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom... ha egy fiút a meleg vizű zuhany alatt a megfelelő, legújabb divatú Éva-kosztümbe öltözött, és víztől csillogó testű barátnője jó helyen simogat - csodálkoznék, ha 1 perc kellene hozzá, hogy akciókész legyen :-)


Olyan gond lehet csak, hogy milyen pózt válasszatok? Gondold el, és nézd meg előre, hogy menne-e az adott helyzetben? Lehet, hogy ezzel vannak gondjai, és nem akar ott szerencsétlenkedni.

2009. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
nem egyszerüen mi férfiak olyanok vagyunk hogy nem szeretjük az extrém helyzeteket !! én csak ágyban tudok szexelni !
2009. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!