Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A páromnak a kedvenc pozicioja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak a kedvenc pozicioja ha bele ülok, én is szeretem de néha annyira kényelmetlenné vállik számomra, hogyan tegyem jobbá ezt a poziciot? Mivel fokozzam? És térdeljek vagy gugoljak?

Figyelt kérdés
a párom számára is fontos és számomra meg az fontos,hogy jobb legyen
2009. jan. 18. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
2009. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
2009. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én térdelni szoktam és előre-hátra mozgok. Aztán felguggolok és fel le rugódzom. Attól teljesen megvadul a pasim. Egyébként nekem is kényelmetlen, mert elég ramaty a térdem, és túl sokáig nem tudok sem térdelni sem guggolni... de gondolom neked más miatt...
2009. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem is baj van a térdemmel kicsi koromban meg kellett volna műteni ez azért baj de én vállalom ezt is mert imádom
2009. jan. 18. 16:37
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

nekem 1 ido utan elzsibbad a labam vagy kezd fajni. olyankor pozcsere es kesz. max kesobb visszaterunk ra :)

esetleg tarts zunetet es nyujtoztasd ki a labad amennyire lehet, az is szokott segiteni.

2009. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
csajok ti szerettek felül lenni?
2009. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
hát nem, de ha a párom kér, megteszem, mert tudom, hogy ő szereti. Én hátulról imádom:-)
2009. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
HÁTULRÓ L hogyan csináljátok???
2009. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez már nagyon offffff... hát hogy kell hátulról csinálni??? nem túl magas az ágyunk, van olyan, hogy az ágyon térdelek de a kezem meg a törzsem a földön van. Sokkal jobban érzem olyankor a férfiasságát, és imádom amikor azt érzem, hogy szétfeszíti a pucim. Főleg ha kicsit durvábban csinálja és húzza a hajam meg üti a fenekem és csúnyán beszél, az teljesen beindít:-)
2009. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
egyébként lovaglóban is jobban szeretem ha háttal vagyok neki, mint ha szemben. Akkor meg egyszerűen fordítva ülj bele. Sokkal izgatóbb sztem. Olyankor néha teljesen előre szoktam dőlni és úgy mozgok fel le.
2009. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!