Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok többször elmenni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok többször elmenni, mert a barátom addigra elmegy? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 7 hónapja vagyok együtt a barátommal (20 éves), vele veszítettem el. Sokáig bírja az ágyban, megvárja míg nekem is lesz orgazmusom, de amint én elmegyek, ő is elmegy. Azonban én érzem, hogy lehetne még több hüvelyi orgazmusom az első után, de sajnos a barátom pénisze már nagyon érzékeny, és nem tudja tovább csinálni. Azt mondta, ő nagyon igyekszik, de mikor azt látja, hogy mekkora orgazmust élek át, akkor nem bírja tovább.

Mit csináljunk, ilyenkor egy kicsit tartsunk szünetet?Van ezzl más is így?

Köszi


2009. jan. 18. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a barátom elmegy és én is tartunk egy kis szuntetet, pl cigi! Utana én jovok és kényeztetem a barátomat, minden hol és minden hogyan. Persze van mikor nem mukodik ujbol, de azért szokott és sokkal tovább tart a dolog mint az elso! O is ugyan ugy élvezi mint a tobbi egyuttlétet csak a végén nem jon semmi neki :-) Szoval az elso utan tarts egy kis szunetet és utana hozd mukodésbe ujbol!
2009. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy annyira érzem magamban a többi orgazmust, hogy majd szét robbanok, ha nagyon sok időt hagyok, akkor lecsillapodik, és akkor mindent előről kell kezdeni.
2009. jan. 18. 15:28
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora probléma, de komolyan. Van, akinek nincs egyáltalán orgazmusa... Érd be azzal, ami van.
2009. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb. Szeretném fejleszteni a barátommal a szexet, és ez is hozzá tartozik szerintem.
2009. jan. 18. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Kéz / láb / nyelv?
2009. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo vagyok! Ha nem akarsz vele várni amig a barátod ujra tud sexelni akkor csináld ugy hogy mikor te elmész hamarabb utana vegyél vissza vagyis veszetek vissza a tempobol. A barátod pihenyen egy kicsit és ne mennyel el utanad rogton. Uljél rá és irányitsad te, mozogjál lassan, haha igy nem megy el olyan gyorsan. Ha mégis mond meg neki ,hogy jo lenne ha még kényeztetne téged egy kicsit mondjuk kézzel. Igy szex utan is eltuds még menni másképp is ha már a barátod nem birja. Hatha addigra o is megint beindul és mehet tovább a menet, anélkul, hogy te lecsillapodtál volna!
2009. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vegye ki, vagy álljon le pár pillanatra. A szorításos módszer is segíthet visszafogni az orgazmust.
2009. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2009. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
en olyankor megkerem h folytassa azonnal kezzel. ha meg utana is van bennem szusz es o is helyrejon idokozben, kezdjuk elolrol, ha nem,nem. persze jobb lenne ha nem kezzel fejezne be de igyis naggyon jo :)
2009. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kézzel kell folytatnia! 10-20 mp-et adhatsz neki... utána kezdheti, és nagyon gyorsan vissza fogsz jutni az orgazmusközeli állapotba. Utána már csak rajtad múlik... :-)
2009. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!