Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj ha vidire maszturbálok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha vidire maszturbálok?

Figyelt kérdés
Megnéztem a neten egy vidit. Habár kapcsolatban vagyok ( a barátnőm most távol van és csak 1 hónap mulva láthatom ujra ) szeretnék maszturbálni, ugy érzem muszáj. Baj az ha videot nézve maszturbálok? Rosszat tehet a kapcsolatunknak?
2009. jan. 18. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
ha az én véleményemre vagy kíváncsi nem baj xD bár kétlem, hogy számítana az én véleményem:P lehet, hogy a barátnődet zavarná, az is lehet, hogy izgatónak találná, nem tudhatod. amúgy szerintem nem gond, addig, míg önkielégítés közben nem gondolsz más csajra, hanem a barátnődre:)
2009. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ez teljesen normális dolog, nem baj. A barátnődnek nem kell elmondanád, hogy "hé, most maszturbáltam egy videóra", de titkolnod sem kell, ha esetleg szóbakerül/rákérdez. Nem tesz rosszat a kapcsolatatoknak, amíg egyikőtök sem esik át a ló túloldalára. Én is boldog párkapcsolatban vagyok, mégis mindketten szoktuk csinálni.
2009. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
első válaszoló vagyok, aki lepontozott annak nagyon hálás vagyok! sztem semmi rosszat nem írtam na mind1...
2009. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
dehogy baj!:-) lány vagyok de én is szoktam vidiket nézni és én is masztizok néha, pedig már férjem van! Néha írok neki közben egy sms-t, csak hogy felizgassam:-) semmi problémája nem volt még ezzel!
2009. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!