Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátomnak lelankad szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak lelankad szex kozben, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok egyőtt a párommal, de már két éve együtt dolgozunk.Elág nehezen akartam vele párkapcsolatot létesíteni mert felesége van. Túl erös volt a vonzalom kettönk között ezért belementem a kapcsolatban. Az elején nagyon jól müködött a dolog.Most már ott tartunk, hogy elakar válni,erröl a felesége is tud,már az albérletet is kiválasztottuk. Eddig a szexel semmi probléma nem volt, volt mikor napi 8-szor is együtt voltunk.de most már mikor élesedik a dolog szex közben mikor belém hatol lelenkad. Szerintetek ez mért van?A stressz miatt, vagy esetleg már nem szeret?Lebecsmérlö és megalázo válaszok kíméljenek. Az írjon csak aki értelmes tanácsot tud adni
2009. jan. 18. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem szrelem kérdése. Vagy nem vagy már számára annyira vonzó, izgalams mint az elején, vagy tényleg a stressz.
2009. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nem tartana vonzonak vagy ha nem kivánna alapbol nem állna fel neki nem?
2009. jan. 18. 14:24
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nemtudom magamból kiindulva, voltam olyan lánnyal akivel semmi baj nem volt, de nem vonozott különösebben nem volt izgalmas, és nem is tudtam "állva maradni" rendesen :)
2009. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy túl sok minden jár a fejében az utóbbi időben, ezért nem tud teljesen az élvezetre koncentrálni. Esetleg lelkiismeretfurdalása lehet a feleségével szemben. De annak is igaza lehet,aki a stresszre gondolt.
2009. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen az eddig válaszokat! De tudtok mondani valamit amivel megoldodik ez a probléma?
2009. jan. 18. 14:49
 6/10 yuda ***** válasza:
85%
A fáradságtól ,idegeskedéstől,vagy megosztott figyelemtől is lehet-pl.kapcsold ki olyankor a TV-t.
2009. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy pihentető masszáz :P:D haza megy megmasírozod a hatát persze ha jól tudsz masszírozni olyankor minden gond elszáll. (Vagy elmentek wellnesezni) vagy elküldőd thai masszázsra biztos mire haza jobban lesz belsőleg és akkor már mehet a móka és kacagás :D:P
2009. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a probléma :( Az oka, hogy nem kívánja a testem.

Felállítani még csak-csak fel tudom orállal, simogatással(bár néha nehezen), de nem nagyon akar merev maradni :(

2009. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem egyszer azért volt ilyxen mert beparáztam közben hogy a lány nemfog elmenni, és totál bepánikoltam.

szerintem ő is stresszel csak más miatt.

2009. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az impotencia lehet szervi vagy lelki eredetű. valszeg nála ez lelki eredetű, a stressztől simán lehet. nemrég volt nekem is egy olyan időszakom mikor nem bíztam meg a barátnőmben, azt hittem hogy megcsal valakivel, ekkor volt olyan hogy szex közben eszembe jutott, nem tudtam szabadulni tőle, és lelankadt. de aztán mikor a stressz elmúlt (hetekkel később) minden rendbe jött... SŐT :)
2010. ápr. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!