Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz, ha csak a szex miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha csak a szex miatt járok egy pasival? Egyáltalán nem vagyok szerelmes, csak lefeküdni szeretnék vele. Megmondjam ezt neki?

Figyelt kérdés
Amúgy ő tuti többet érez, mint én, eléggé szerelmesnek látszik. Ja, és beleléptem lánylétemre a strigulázós korszakba. Vége lesz ennek egyszer? Van erre valami megoldás?
2009. jan. 18. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
minel elobb mond meg neki, hogy te csak szexet akarsz, hogy ne altassa magat. Ha belemegy, akkor ok. Igen, baj hogy strigulaos korszakod van, mert elobb utobb ha mar sok ferfi megkapott, nem kellesz majd senkinek. Probalj meg erzelembol szeretkezni es ne csak a testi vagyakknak hodolni. Hany eves vagy??? van igenyed kapcsolatra erzelmi szempontbol??? Ha igen, akkor keress part es azzal szeretkezz.
2009. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
23 vagyok. De egy rohadt hosszú kapcsolatom ért véget nemrég, szóval tudom, mit jelent szerelemből szeretkezni. Csak egyszerűen átestem a ló másik oldalára.
2009. jan. 18. 11:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, akkor ha elvezed, akkor csinald, majd megunod ezt is. Csak vigyazz a vedekezesre.Elso voltam
2009. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, te tudod, hogy neked mi gáz. Nekem gáz lenne, én undorítónak találom. ez én vagyok. Ha te nem tartod annak, akkor csináld, strigulázd. Úgysem mi fogjuk eldönteni helyetted, hogy mit csinálja. De azért jobb lenne vele tisztázni, mert ha szerelmes, te meg csak szexelni akarsz,akkor az gáz,igen.
2009. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Semmiképp ne alakíts vele semilyen kapcsolatot, ha ő szerelmes, te pedig nem vagy az. Lehet, hogy a pasi ennek ellenére belemenne ebbe a "kapcsolatba", de hidd el, folyton csak reménykedne, hogy egyszer te is szerelmes leszel belé, valójában meg csak szenvedni fog egyre jobban. Szerintem ez a dolog csak rosszul sülhet el.

Amúgy meg egyáltalán nem gáz, ha egy pasival csak a szex miatt vagy, ezzel nem vagy egyedül. Viszont ha csak azért fekszel le pasikkal, hogy húzz egy vonalat az ágyad felett...hááát... Én azt tanácsolom, hogy ezt ne csináld, mert ilyeneknek hamar elterjed a híre és szerintem senki nem örülne annak, ha a háta mögöt egy utolsó r***ncnak tartanák. Mert hidd el, ez lenne, már találkoztam ilyennek. Gondold meg!

2009. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ha megmondod neki, és ő ugy is benne van, nem gáz.

ha nem mondod meg neki, hogy nem vagy bele szerelmes, akkor gáz.


nem tudom segít e, az én "taktikám" az volt, hogy minden pasi közt tartottam 3 hónap szünetet.

(egyszer szegtem meg, a férjemnél :))

2009. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A csak szexuális kapcsolat abban az esetben nem gáz, ha mindkét félnek ugyan azt jelenti. De ha valamelyik fél már mást érez és ezt nem tisztázzák, akkor az eléggé undorító dolog.
2009. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Szia! szerintem, azért ne járj vele, mert meg akarod dugni. Az szemétség. Hát, hogy meg mond e neki... hmmm... inkább sztem Őt most hagyd ki . Találsz 1000 másikat.

Bemásolom egy másik kérdésre adott válaszomat a strigulákkal kapcsolatban.

Egyáltalán nem gáz! Én 24 évesen tartok 15-nél. Igaz mostanra el vagyok jegyezve... Biztosan tudom, hogy az akim van, az miért van. Volt egy 7 éves kapcsolatom, utána nem volt senkim, de vágyak azok voltak... Kapcsolatra nem volt szükségem, szexre viszont igen. Többnyire haverjaimmal feküdtem le. Na és? Jól esett, ne irigyelje már senki tőlem! Aki meg vallásos, mi a fenét keres a szexualitás oldalon?!?(- az sem jobb, ha életedben 16X gyóntál paráználkodás miatt...)

Sztem teljesen rendben van! Élvezd az életet, míg lehet! Úgyis csak egyszer adatik meg!

(indulhat a lepontozda...)

2009. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hasonlóan nekem is véget érte egy 7 éves kapcsolatom és azóta (az elmúlt egy évben) 5 pasival is voltam. Nem azért mert átestem volan a másik oldalra, hanem mert kezdem felfedezni a szexualitás örömeti. és ha azt 5 pasival tudom megéni akkor 5 pasival tudom megélni. Pasiknak lehet csak strigulászni??
2009. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen lény nekem is írhatna akinek csak szexre van szüksége. Én is ebben a cipőben járok összehozhatnánk vlémit :)
2009. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!