Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sokszor lefeküdtem barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor lefeküdtem barátommal de még nem volt orgazmusom! Viszont tegnap furcsa dolgok történtek! Meglehet hogy ezek az orgazmus első jelei voltak?

Figyelt kérdés

üdv mindenkinek! 16 vagyok barátom 19! 4 hónapja vagyunk együtt, sokszor szexeltünk már, de ilyet még nem éreztem mint most! az elején abszolut nem is élveztem aztán kezdett jobb lenni, aztán tegnap olyat kezdtem el érezni hogy pisilnem kellett szex közben, és h nagyon izgatja a "G-pontom" (nembiztos h az volt) és kezdtem azt érezni h mikor eltalálta azt a pontot h mindejárt "végem van" ! remegtem is közbe... de ahoz szerintem még sok kell h ebböl orgazmus legyen!

Mit godnoltok erről? előre is köci a válaszokat!


2009. jan. 18. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez lehet az orgazmus előjele:)

Gyakoroljatok sokat, előbb - utóbb belejössz.

Egyébként jó, ha tudod, hogy a nőknek a csikló orgazmust lényegesen könnyebb elérni.

2009. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Sosem csináltad még magadnak? Gyakorolj magadban is.
2009. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ezek a hüvely orgazmus előzményei voltak :) úgyhogy jól haladsz... kicsit menjetek rá szándékosan erre a g-pont dologra, olyan szögben csináljátok, hogy végig ott ingereljen a párod, te pedig közben izgathatod csiklódat...akkor tuti nem marad el a hatás... itt egy póz-tipp ehhez: olyan, mintha misszionáriusban akarnátok csinálni, annyi különbséggel, hogy te felemeled a lábad és hátrahúzod amennyire csak tudod(mintha a füledet akarnád vele megvakarni) ... a párod pedig nem rádfekszik, csak elédtérdel....na akkor aztán csak a g-pontodat fogja nyomkodni :)
2009. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is úgy jött be, amit az utsó válaszoló írt :o) Jó úton haladsz :o) Mákod van kislány :o) Hajrá!
2009. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!