Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hamarosan lefekszem a párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan lefekszem a párommal, és én leszek felül azonkivül orálisan is kiszeretném elégiteni. Viszont még sohasem csináltam egyiket sem. Hogyan kéne lezajlania az egésznek?

Figyelt kérdés
Először gondolom orális, aztán már ha feáll neki fölhuzza az óvszert? És ha ez megvan akkor hogy helyezem be a péniszét a puncimba? Lehet hülye kérdések, de naon izgulok és szeretnék felkészülni:S
2009. jan. 18. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Az oralis szexrol nagyon sok kerdes szuletett, minden tovirol hegyire, a keresobe keress utana. Aztan felhuzod neki a gumit, vagy o maganak es egyutt beteszitek vagy o beteszi a peniszet neked. Viszont ha ez az elso, akkor nem fog knnyen menni, volt petting elotte???
2009. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ez adja magát, nem hiszem, hogy pontos terv alapján kellene történie, mert akkor nem arra figyelsz amire kellene, nem beszélve arról, hogy lehet a párodnak is vannak jó ötletei.
2009. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a lényeg, h ő is izgasson téged sokat előtte, mert ha nem vagy elég nedves, fájni fog (lehet hogy így is, de akkor sokkal jobban)... amugy jönni fog magától, ezt nem lehet elmagyarázni, pontokba szedni :) majd ahogy érzitek...és ő is irányítani fog, ha látja hogy elbizonytalanodtál... ha meg még ő is szűz, akkor sincs baj, ne legyetek görcsösek, ha valami nem megy csak nevessetek egy jót és kész
2009. jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont előtted is ezt kérdezték, komolyan, itt soha, senki nem olvas vissza, vagy használja a keresőt?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=or%E1lis&sbm..

2009. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vok szűz..és Ő sem, már szeretkeztünk csak most egy kis változatosságot szeretnénk behozni
2009. jan. 18. 11:19
 6/9 anonim ***** válasza:
pedig nagyon úgy hangzott a kérdésed, ha még szűz lennél....akkor csak az új póztól tartasz? :D ilyeneken nem kell izgulni, mi van, hogy a párommal szex közben kezdünk el új pózokon gondolkodni, aztán megróbáljuk megvalósítani...na olyankor van nagy röhögés, ha nem sikerül :D
2009. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát ráülsz a péniszre :P:D:D ha minden okés... és te is elégé síkos vagy csak úgy becsusszan :D:D
2009. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Piszkosul érett lehetsz a szexre, ha ilyeneket kérdezel...

Szex csak akkor lehet, ha már merev. Óvszert is csak akkor tud húzni. Hogy mitől lesz merev, az a ti dolgotok, orál, kézimunka stb. Talán erre már rájöttetek, ha egyáltalán tudjátok, mi az az előjáték, petting... Könnyebb, ha ő helyezi be a péniszét, mintha a lány bénázik. Szerintem.

2009. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Piszkosul 19 éves vagyok:) Csak épp félénk vok az ien helyzetekben..kössz a válaszokat
2009. jan. 18. 20:28




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!