Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm azt szeretné ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt szeretné ha tangát vennék fel. Kicsit perverz nem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 21:38
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

nekem egy férfi legyen férfias,de kinek mi jön be:)

ha benne vagy a játékban miért is ne:)

2009. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
En is kaptam tangat a nomtol, ferfitangat, es hordom is.
2009. jan. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Az en egyik csajom meg allandoan a fenekembe szeretett volna szex kozben beujjazni... Az se sokkal jobb. Szoltam neki hogy ezt nem kene eroltetni mert bar biztos valami ultra trendi magazinban olvasta hogy ez nekunk jo de nem hiszem hogy tul sokan repesnenek erte... :) Szerintem a legegyszerubb ha elmondod a velemenyedet rola es ha nem akarod ne vedd fel. Ha persze te is benne vagy az mas. En nem vennem fel az biztos... :) En tangat csak leveszek nem fel... :)
2009. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
NEMMINDEGY ? ugyse látja senki :D XD
2009. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

ha neked is bejön hajrá!

nem azzal kell foglalkozni, hogy a kedves internethuszárok szerint ki perverz és ki nem.

2009. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!