Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap vesztettem el a szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap vesztettem el a szüzességem. Mér fáj a hasam?

Figyelt kérdés
tegnap vesztettem el a szüzességem, és azóta fáj a hasam. ez mitől van? gumi nélkül csináltuk.. és a hasamra élvezett a barátom. vis onnan vhogy bejuthatott a hüvelybe a sperma? és terhes lehetek?
2009. jan. 17. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

hát ez nem biztos védekezés de elég ritka a terhesség belőle.de az előváladéktól már teherbe lehet esni, de keés rá az esély,elég kevés.

de ami bíztos hogy egy nap alatt nem fogod érezni azt hogy terhes vagy.

szerintem azért fáj a hasad mert bebeszéled magadnak ezta hü'lyeséget hogy terhes vagy, és ezen görcsölsz.

várd meg az első menstruáciot és ha nem jön meg csinálj egy tesztet.

és ha ennyire parázol legközelebb használj gumit.

2009. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
A hasadról a hüvelybe bőrön át semmiképpen sem, a belefolyásnak meg igen csekély az esélye szerintem. Első alkalmat tekintve nem azért volt, mert túl gyorsan, esetleg "keményebben" csinálta a pasid?
2009. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Elvesztetted a szuzeségedet, azért fáj a hasad, olyan volt ott bent ami eddig nem. Kicsit megviselte a oda lenti belso szerveidet. Nem hinném, hogy terhes vagy, a hasadrol nem jutt a sperma a huvelyedben, annyira nem ugyesek még. Elo valadékbol lehet terheség de kicsi az esély rá. Én is tobb évig igy csináltam és nem lettem terhes. Ideje lenne megnyugodnod és élvezi, hogy mi volt!
2009. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
drága szívem. tegnap vesztetted el a szűzességed, és már az első alkalommal szartál a védekezésre. MIÉRT CSINÁLOD EZT? hozzászoksz ehez aztán a későbbiekben te leszel az aki hetente abortuszra jár...mindenkivel gumi nélkül fogod csinálni? igen, látom hogy a barátod, az is lehet hogy 3 éve, akkor viszont szedj FOGAMZÁSGÁTLÓT. nagyon gáz mikor a nulla tapasztalattal rendelkező tinédzserek azt hiszik mindent lehet, és csak abból okulnak ha télleg nagy baj történik. nem hiába mondja anyád, meg az védőnő minden évben az iskolában hogy MIRE KELL ODAFIGYELNI. leszel szíves a saját érdekedben a jövőben hallgatni is rájuk.
2009. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Egy újabb felelősségteljes, szexre érett kicsi lány :D:D:D

A nagy érettségeddel azt is tudhatnád, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni.

Szeretnék előre gratulálni mindkettőtöknek a közös kisbabátokhoz :) Ne lepődj meg, majd ha pozitívat mutat a terhességi teszt!

Kicsi az esélye , DE VAN! Lehet, hogy pont te esel abba a kicsi %-ba, akiknek így sikerül összehozni egy babucit. Sosem tudhatod. De ha te buksz az aggodalomra (jaj teherbe estem vagy mégsem?), abortuszra, vagy hogy gyerekként (agyilag biztos az vagy még ha esetleg korodnál fogva nem is, ha ilyeneket csinálsz) gyereket szülj, hát rajta!

2009. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom honnan, de kerítsd azonnal egy 72 órás eseményutánit.

A barátodat jól tökönrúgnám, mert nem ő lesz terhes és járhat majd abortuszklnikákra, vagy szülheti meg a gyerekét. Ő szép csendben elsunnyog...

Ha egy óvszert nem tudtok felhúzni, akkor ne szexeljetek.

A hasad attól fáj, hogy az ügyetlen pasid nem készített elő, nem voltál elég nedves, mert nem bízol meg benne igazán, nem volt gyengéd, mert nem érdekli a sorsod (l: védekezés nélküli szex).

2009. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

rengetegen gumi nélkül csinálják akik több évig együtt vannak ugy hogy nem lesz terhes a lány, akkor most őt rögtön tablettát beenni küldöd???????

ugyanmár.

tudod mennyi hormon van benne?

sokkal több mint amennyi arra az esély h terhes lehet.

2009. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
eseményi utáni tényleg nem kell. ennyire kis esélyes esetre túl egészségtelen. viszont ha mást nem annyit elértünk hogy a kérdés írójában kis felelősségérzetet keltettünk, és legközelebb remélhetőleg már vigyázni fog. látod eleve úgy szólt a kérdés, hogy lehet-e ez terhesség. te is látod hogy ennek semmi értelme, és ennyi erővel minden aktus után félni fogsz. vigyázz jobban magadra, járj utána mindennek, vagy kérdezd meg tőlünk. de télleg ne legyél ilyen könnyelmű.
2009. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nem kell egy ember miatt az egész 14 éves korosztályt leszidni

még nem feküdtem le senkivel,de ha lefogok,azt csakis védekezéssel,olyna nincs,hogy ne védekezzünk.szóval erről ennyit

2009. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!