Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka? Ő kényeztet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka? Ő kényeztet nekem pedig nem engedi!

Figyelt kérdés

A barátnőm néha orálisan is kényeztet. De ő nem akarja hogy kicsit nyalogassam ott középen :$

Ezt vajon miért csinálja,hogy nem engedi?


2009. jan. 17. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak lányok, akik nem szeretik. ( bár számomra ez fura, hisz én imádom).

Egyik barátnõm pont igy van. Kényezteti a pasiját, de azt mondja hogy nem engedi oda a száját, mert megundorodik.Nem akarja. ennyi. de nem lehet hogy a csajod esetleg nem tapasztalt még olyant, és fél? vagy nem is tudom. Max kérdezz rá mért nem akarja . Sok szerencsét, remélem menni fog, mert én pl egyenesen imádom :)

2009. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
végül is vele még nem volt ilyen (így még nem volt pasival)
2009. jan. 17. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Gátlásos a lány, azt gondolja, hogy büdös/koszos ott lent és taszítani fog. Magyarázd el, hogy téged izgat az illata és szeretnéd megkóstolni is, vágysz rá és nemhogy taszít, hanem vonz.


Légy vele türelmes, adj neki időt, ne ess neki, először csak puszilgasd a könryékét, stb...


Finoman és lassan puhítsd, meglásd pár hét múlva örülni fog neki, hogy rávetted. :)

2009. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos attól tart, hogy esetleg rossz az íze, szaga odalenn... Kell idő, míg feloldódik a lány.

Ha látja rajtad, hogy élvezettel csinálod és ezt el is mondod: mmmmm, de finom és illatos...akkor előbb-utóbb levetkőzi a gátlásait.

Nálam legalábbis ez volt az oka, hogy kezdetben nem engedtem, hogy orálisan kényeztessen.

2009. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hátt lehet hogy igazatok van :)

7hónapja együtt vagyunk és szoktunk ugymond játszani és a tejszínhabnál még onnan is lenyalogattam... és nem zavarta... de nem engedi hogy ki....

2009. jan. 17. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is az lehet az oka, hogy fél, hogy megundorodsz tőle..., lehet szégyellné magát...nem tudom..., de én is azt tudom mondani, mint az előzőek, hogy mondd el neki, hogy téged felizgatna, ha érezhetnéd és megízlelhetnéd:)

Meg hogy egyáltalán nem gusztustalan. Ugyan olyan élvezetes, mint a hapsikat kielégíteni orálisan...

Fél, mert még nem volt ilyen jellegű dologban része...:)

Beszéld meg vele mindenképp!

2009. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert gátlásos a lány és tulságosan zavarba lenne a dologtol és nem tud kikapcsolodni. Tulságosan kitárulkozonak tartja a dolgot, egyszeruen szégyenlos és kellemetlen számara a dolog. Én is igy voltam vele, kényelmetlenul éreztem magam vagyis nem nagyon tudom meghatározni a dologot mi is éreztem. Nem tudtam az érzésre koncentrálni ezért nem is nagyon engedtem. De már kezdek feloldodni és már élvezem is! Hadjál neki egy kis idot és menni fog, ebben biztos lehetsz!
2009. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a habot engedte, hát próbálj még habot, öntetet. A másik tipp: ha engedi hogy a combját, szeméremdombját csókolgasd, csináld azt miközben kézzel izgatod, ha ezt megszokja, szép lassan menjen át a játék orális szexbe...
2009. jan. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!