Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A többes szex milyen? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többes szex milyen? A férfiak ezt szeretik?

Figyelt kérdés
Olyan is irjon aki még nem probálta.
2009. jan. 17. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk hármasban? Hát nem tudom, lehet, hogy kipróbálnám, de kizárólag olyanokkal, akiket ismerek, és úgy, hogy a három ember közül senki sincs kapcsolatban.


Nem tudnám nézni, ahogy a barátomat kielégíti más nő orálisan, vagy más nőt...


Beszélgettünk róla, és valahogy ő is így van vele, hogy hülyén jönne ki a helyzet, nem adna snekinek..

De egy kapcsolatban szerintem ez a normális

2009. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Szeretik, ha nincs barátnőjük és nem szerelmesek. De van ismerösöm aki soha nem próbálná ki..
2009. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én két nö egy férfi felállásra gondoltam!
2009. jan. 17. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ez minden férfi álma.

a volt barátnőmé meg az volt hogy velem és egy másik pasival. :D

de ennek nincs köze a szerelemhez talán csak kiváncsiság kérdése.

2009. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt lehetőségem két lánnyal lenni. Én is fantáziáltam erről előtte, de maga az eseményben az nem volt annyira jó, hogy kicsit az irigység közbejátszott, hisz az embernek egy ötödik végtagja van, s persze vannak ujjai, meg nyelve de az más. Persze itt érzelmi szálak is belejátszottak, lehet hogy ezen múlott. De azért nem bánom a dolgot :-)
2009. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz egyszerre válaszolni a Kérdésekre, az apróbetűsre és a kommentre is.

- két lány- egy fiú még nem adatott meg, csak az egy lány - két fiú.

- Az apróbetűsre csak a mondat első fele vonatkozhat.

- Amelyik részét csináltam, az nagyon tetszett, tehát szeretem.

- Hogy milyen? Tényleg ki kell próbálni, mert addig csak szörnyűlködnek az emberek. Megmondom őszintén, hogy nekem úgy volt benne részem, hogy az akkor 25 éves feleségem le akart feküdni 26 éves barátommal. Úgy döntött, hogy hármas szexnek adja be nekem. Hozzá kell tennem, hogy óriási lelki tusákat éltem át, de mire odáig jutottunk beletörődtem. Megtörtént, és semmi féltékenységet, semmi megalázást nem éreztem. (Legfeljebb irigyelltem a barátomat, hogy keresés és ráhajtás nélkül "ölébe hullott" egy "ingyen" punci.) Ez csak feldobta a házaséletünket. Azt megelőzően nem volt olyan temperamentumos a párom. Lehet, hogy csak azért így sűlt el a dolog, mert nem egy vadidegenről volt szó. Éveken keresztül csináltuk. Nekünk konfliktusmentesen bejött.

2009. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!