Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm azt szokta csinálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt szokta csinálni, hogy az egyik lábamat a sajátjai közé fogja szorosan és elkezd mozogni és úgy látom, hogy nagyon élvezi, de mindezt ruhában. Ilyenkor mit érezhet? Tényleg olyan jó lehet ez neki?

Figyelt kérdés
2008. jan. 15. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dörzsöli, ingerli a csiklóját. Igen, jó lehet neki... :)
2008. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

biztosan élvezi.

szerintem azt jelzi ezzel h várja h kezdeményezz. bár nem tom h ő ezzel mit akar de sztem azt

2008. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, élvezi. A csiklóját dörzsöli a lábadhoz és ez kellemes érzés. Nyugodtan simogasd meg ott először ruhán keresztül, ha már vagytok olyan szinten a kapcsolatotokban. Meg fogja hálálni:-)
2008. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezt élvezi, de csak úgy csináljátok, hogy ő irányít mert ha túl sokáig vagy erősen dörzsölnéd az nem kellemes. Viszont ezzel is fel lehet izgatni a lányt, de ha még nem voltatok együtt vagy esetleg még szűz akkor ne legyél túl rámenős, mert lehet hogy nem akar tovább menni, amikor csókolgatod a nyakát meg a száját közben nyúlj le és kézzel dörzsölgesd, majd megérzed a visszajelzéseiből, hogy tetszik-e neki vagy nem, illetve akarja-e, hogy tovább menj.
2008. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

miért nem tőle kérdezed meg?

szoktatok ilyen dolgokról beszélgetni,hogy kinek hol és mi jó, mit szeretne?

egy "tartós" v bármilyen kapcsolat alapja a kommunikáció!!

2008. jan. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg kellene kérdezned!!
2008. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%

öööööööööö

izzééé

nem is tudtam h egy lány is csinál ilyet:/

nekünk a kutya szokta amikor kanos:/:/:/:/

de ha neki jó akk...

én biztos h nem csinálnám mert kicsit égő...

akk inkább rendes petting

de ííííííííígy???

mint a kutyák?

bocs de eléggé ciki:/sztem

inkább izgasd te...

szia

2008. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért kell leszólni az embert,ide az ír aki szeretne valamit megtudni, nem azért hogy kigúnyolják.Gondoljatok bele ha nektek lenne egy intim kérdésetek és beírnátok nektek hogy esne ha így viszonyulnának hozzátok.Nah mind1 a válasz szerintem az lehet hogy így akarja a tudtodra hozni hogy kényeztetésre vágyik.Ilyenkor nyugodtan próbálj meg közeledni felé,de csak érzékien ne légy tolakodó.:))
2008. jan. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

nekem is a kutya jutott erről eszembe, már nem azért

attól még csinálhatja csak ne a villamoson, ahogy azt múltkor láttam... esetleg ti voltatok?:D

2008. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok lánynak az ilyen - nem közvetlen - ingerlés a legjobb. Neked is azt tanácsolom, hogy először ruhán keresztül próbáld simogatni (majd, ha már ott tartotok). Addig pedig mindenfelé, máshol...
2008. máj. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!