Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel tudnám csillapítani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám csillapítani a folytonos szex éhséget? Már nagyon zavar.

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. A helyzet az hogy kicsi koromtól a legkisebb erotikus látványoktól, zenétől, témáktól felizgulok. Olyan 19-21 éves koromig ez csillapult valamennyire, csak "helyzetben" kívántam. Mostanában viszont újra mindig bevillan ez az érzés hogy nem kell sok hogy csak a szexre gondoljak. Teljesen váratlanul, a legközönbösebb helyezetkben is (iskolai óra, családi ebéd stb.). Lehet ezt valahogy kezelni mert sose volt jó koncentrációs képességem ennélkül sem.
2009. jan. 17. 03:17
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Én ugyan így vagyok ezzel csal pár évvel idősebb vagyok és férfi. Egy multinál vagyok középvezető, képzeld el amikor ülök az asztalom mögött és már fél órája a munkámra próbálok koncentrálni, de nem sikerült, mert mindig csak a szexen jár az agyam. Már minden perverz eszembe jutott, de egy grammot nem vagyok képes dolgozni. Borzalmas...


Sajnos a vágyaidat nem tudod tomptani, azok vannak, el kell fogadni, hogy te ilyen vagy.


Ami sokat segít, az egy hasonló partner. Nekem életemben egyszer volt olyan nőm, aki hasonló vérmérsékletű volt mint én. Az volt életem legszebb időszaka. A rendszeres, nem egyszer naponta többször előforduló szeretkezéseink annyira "telepakolták a hasamat", hogy a köztük levő időben teljesen kiegyensúlyozott lettem. Nagyon-nagyon jó érzés volt, annyira boldog volt.


Ha nincs ilyen partnered, vagy ha van, de vele nem elég a szex mennyisége/minősége, akkor ott van a maszti. Ez nagyon rövid ideig segít csak, de pár órára (sajnos néha csak percekre) segít. Vonulj ki a wc-re és intézd el magad. Tudom, ho gy nem túl jó ötlet, de hidd el én már mindent kipróbáltam, még a gyógyszereket is, mindhiába.


Mi ilyenek vagyunk sajnos, ezzel nem tudunk mit kezdeni. Ez áldás és átok is egyben. Áldás, ha találsz olyan partnert akivel ez ki tud teljesülni. Ha ez összejön, akkor rettentő boldog ember leszel! Minden más esetben átok, rengeteget fogsz szenvedni... :(


Biztos lesznek olyan válaszok is, hogy fordulj orvoshoz, stb... Ameddig nem vagy nimfomániás addig ezzel az orvosok nem fognak sokat kezdeni. Csak akkor foglalkoznak veled, ha kóros dologról van szó, pl. számolatlanul elégíted ki magad, de nem vagy sosem boldog. Ha kívánod és ha elélvezel jó is utána, akkor egyszerűem csak nagy az étvágyad.


A nemi vágy egy normális dolog, az meg, hogy egy 22 éves lány rettentően rá van indulva és sokszor spontán megkívánja... Hát szerintem bárkit kérdezel elmosolyodik és megrázza a kezedet. Pedig ha tudná...

2009. jan. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg tesztoszteron-probléma is lehet.

A nőknél ez a mellékvesében és a petefészekben termelődik, azok betegsége okozhat túltermelődést. De ez egyéb tünetekkel is jár, pl. fokozott szőrösödés. Ha ilyen is van, akkor érdemes orvoshoz menni.

2009. jan. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%

ÉN CSILAPITANÁM a szexéhségedet üdv 40/F

De igérd meg hogy te is ezt teszed velem:-P:-P:-*

2009. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

No igen - most sokan fognak irigyelni téged.

Én azt mondanám, hogy gondosan válassz párt magadnak: ilyen nagy étvágyú férfi több is van, nem annyira nehéz találni, mint gondolnád. No persze nem csak ez számít benne...

Orvoshoz tényleg csak akkor menjél, ha már az életedben komolyan zavar ez. Tud segíteni, de csak végső esetben javaslom.

2009. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Maszti, pasi.
2009. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Volt nekem is már olyan partnerem aki hellyel közzel "állta a nehézségeket":) az valóban könyebb időszak volt, de nem tünetmentes:D. Most nincs partnerem (előző kapcsolatomban nem voltak jó élményeim a fiúval szexeluális téren, talán ezért is görcsöltem rá és nem kívántam annyira) Mindenképpen megfogadom hogy csak rendes pasit ejtek majd legközelebb útba, és köszönöm a tippeket.
2009. jan. 17. 23:42




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!