Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm egyszerüen nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyszerüen nem akar orálisan kielégíteni. Én szivesen csinálnám neki, de ő azt mondja, hogy nem megy neki. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mert nem probálta.

nem eröltesd, hagyj neki időt.

csináld neki te egy párszor, és szerintem ugy elöbb fogja ő is neked.

vagy csináld neki párszor és ha késöbb sm csinálja neked mond neki h akkor te sem fogod többet neki.

de szerintem ha megteszed neki ő is akarni fogja.

2009. jan. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
figyí!! őőőő nekem se akarta elsőnek mert azt hiszik hogy ez kurv''s dolog!!nekem azt mondta!! de aztán mégis rá vettem hogy megtegye és azt mondta hogy nem bánta meg!!
2009. jan. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokan megalázónak érzik ezt. Ne erőltesd, mert akkor tényleg ezt teszed vele. Adj neki időt, kényeztesd. Ha ebben a pózban csinálod neki ( [link] ) akkor idővel csak rákíván. Ha ez megtörténik, dícsérd meg. (És jelezz neki, mielőtt ellőnéd a patront, mert arra még biztos nem lesz felkészülve, hogy az a szájába menjen)
2009. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hali,hát majdnem egy cipoben járunk ,csak nekem a barátom nem engedi h kieléitsem:((L/15)
2009. jan. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az igen! :D am. köszönöm a válaszokat, nagyon erőlteti h nem fog soha leszopni, de akkor hallgatok rátok és nem eröltetem. Végülis csak azt akarom, hogy neki jó legyen.
2009. jan. 17. 00:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jó hozzáállás, igen. És nem elfelejtendő, hogy minél jobb neki, annál jobbat akar majd neked is :)
2009. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!