Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van valami hatása a babaolajna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami hatása a babaolajnak szex közben? Mármint ha bekenjük a nemiszerveket. Valami izgató hatása lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Még nem próbáltam, de val.színű h jobban csúszik.

Én mondjuk a testemre használom és az arcomra, mert száraz:)

2009. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy őszinte legyek én nem kenegetném a babaolajjal mivel az külső használatra van ha ennyire kenegetni akartok próbáljátok ki a mentolos síkosítót biztos izgatónak fogjátok találni
2009. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha egy babának nem árt akkor sztem nekünk sem fog! :)
2009. jan. 16. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a babaolaj nem a nemiszervekre valo, foleg nem a noi nemiszervbe, a babanak sem oda keni, ezen nem gondolkoztal???
2009. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerrel együtt ne használjátok,meert kiszakadhat tőle...oda vmi víz alapú síkosító kell...ha máshogy védekeztek,akkor meg nemtudom,h milyne hatásai vannak,de én ezen az oldalon eperjoghurttól kezdve mindent olvastam,úgyhogy szívetek rajta...:)
2009. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Belülről ne kenjétek a lányt semmiféle olajjal. Nem oda való.
2009. jan. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem kéne. Nincs valami jó hatással a hüvelyedre. Nem tudom, hogy nagy bajod lehet-e tőle, de tényleg használjatok inkább sikosítót. Babaolajat meg mindenhova nyugodtan, de nemiszervre ne!
2009. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem és a páromnak se lett tőle semmi baja. Ammúgy nagyon izgató szex közben, mivel a pasiknak sokat jelent a látvány. Az én párom nagyon élvezi ha engem kenegethet, és eddig semmi bajom nem lett tőle.
2009. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!