Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 1hete szedek fog.tabit (Lindyn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hete szedek fog.tabit (Lindynette 20) és még van barnás folyásom. Holnap barátomnál alszok, és valszeg lefekszünk, mert már 2hete nem volt semmi, zavarni fogja a barna folyásom?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnénk, de nemtom hogy ez zavarni fogja e ha pl nyal, ujjaz?! nemtom, hogy undorodni fog ha esetleg az ujján, farkán marad egy kis barna váladék? :S:S...help!! előr is köszi
2009. jan. 16. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerüen beszéd meg vele mi a szitu, legfeljebb a Nyalos rész elmaradt, de mindenképp meg kell, hogy értse ha szeret és jelentesz neki valamit is. A barna folyás, ha nem mulik el menj el szakemberhez.
2009. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyet értek az elözövel... még azt füzném hozzá hogy használjatok més védekezési módszert, mert a fog.gátló még nem hat 100%-osan
2009. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
persze, még gumival csináljuk..és hogy mondjam neki h ne essen rosszul neki, v ne menjen el a kedve tőle? aajh félek, hogy aztán nem kíván majd
2009. jan. 16. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd hogy minden sinen menjen a megoldás ha vásárolsz bármelyik drogériában(DM,rossmann) intimzuhanyt(pl.lactacid femina,dr dolhai féle irrigátor,stb.. a tubus és a folyadék külön vásárolhato meg! összesen kb 2000ft).

Szex elött menj ki a fürdöbe és használd az irrigátort.A használati utasitás szerint mosd ki a hüvelyed.Ezzel a módszerrel nem uszod meg hogy a barátodnak bevalld mi a helyzet.Ha gondtalan egyuttlétet akarsz ugy hogy ö ne is sejtsen semmit a hüvelyöblités után alkalmazz pesszáriumot,mely a méhgyakra könnyedén felhelyezhetö,a kissebb folyást felogja.Ez a legbiztosabb megoldás.Fontos hogy semmiképp ne sima vizzeltörténjen az irrigálás (nem sajnáld a folyadék árát) mert a hüvely flórája felbomolhat(vegyhatás különbség)és fogékonnyá válik a fertözésekre egyébként az irrigálás az intim higiéne fenntartásának hatásos módszere is.

2009. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha sötétben szeretkeztek. Amúgy meg ha ezen problémázik akkor nem normális! Meg kell értenie, hogy ez a fogamzásgátló mellékhatása (az 1. hónapokban), nem tehetsz róla. Ha zavarja, akkor meg no szex, míg el nem múlik. Lehet választani, melyik megoldást szeretné...Amúgy meg az ő érdeke is, hogy szedd a gyógyszert, mert gondolom ő is, mint a legtöbb pasi, utálja a gumit...TISZTELET A KIVÉTELNEK!
2009. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenképp beszéld meg vele, meg kell értenie, ha normális és szeret. nekem az elmólt 2 hétben hüvelygombám volt, elmondtam a barátomnak, és teljesen megértő volt, kicsit én is féltem, nem fog-e "másképp" nézni rám, de nem nézett és szépen türelmesen kiszedtem a kúpot, kenőcsöt, és Ő IS kenegette magát, mert a doki így látta jónak és ennyi. ne félj elmondani, bármi van is, ketten vagytok, kettőtöknek kell megoldanotok a problémát.
2009. máj. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hopp nem néztem a dátumot, bocsi:D
2009. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!