Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz ha egy 16 éves szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy 16 éves szűz fiúnak 8 cm-es a pénisze?

Figyelt kérdés
2008. jan. 14. 15:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

öööö...

nem feltétlenül

sokszor írtam már ilyesfajta kérdésekre hogy nem a méret a lényeg hanem h tudjon vele bánni:D

gondolom maszturbálsz...(amikor merev akk nagyobb,nem?az a lényeg h akkor mekkora)

kiismered a tested és megtanulod hogyan kell vele bánni

ha már a saját nemiszerveddel tudsz bánni akkor a párodnak sem fogsz csalódást okozni:D

sok szerencsét,pussz

(egy 15éves lány)

2008. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez attól függ, milyen az a 16 éves srác aki a pénisz végére nőtt. Végülis ez még nőhet is, hiszen a serdülést nem fejezted még be. Azután meg ugye a szex mindig hozzáállás kérdése. Ha figyelmes vagy, használod az ujjaid és a nyelved, esetleg bevontok valami érdekes szex-játékot (gondolok itt különböző vibrátorokra), de lehe az méz, tejszínhab, mittudom én. Kis fantáziával és szeretettel mindkettőtök számára kielégítő szexuális életet tudtok kialakítani. A fontos az, hogy te jóember vagy e. Tudod e majd azt a lányt lelkedből szeretni, jó társa leszel e, jó apja a gyerekeiteknek, stb. Én mikor látom a férjemet babázni, bármi sérelmemet, bánatomat abban a pillanatban elefedem :)


Szóval te csak ne nagyon görcsölj ezen. Ha magadba zárkózol, meg elbújdokolsz a nők elől, csak egyre rosszabb lesz neked. Végülis tényleg nem a méret a lényeg. Mert a nagy farok tényleg szép látvány, de csak akkor ér valamit, ha értékes pasi nőtt a végére. Hidd el egy párkapcsolatban a nagy szerszám az ami legkönnyebben beszerezhető. Veszel egyet egy szex shopban, és kész is. Jólelkű pasit találni, na az már nagyobb művészet.

2008. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

A MÉRET NAGYON IS SZÁMIT! Aki azt mondja, hogy nem annak még nem volt olyan kicsivel dolga, mint nekem. (Az a lány vagyok, akinek egy előbbi kérdése volt, hogy mit lehet tenni ha valakinek tényleg nagyon nagyon kicsi a pénisze.)De már ezek a centis kérdések idegesitenek.

Nem cm-ben lehet mérni a teljesitményt. De azért van egy alap sztem.

És mi az, hogy gáz? És ha gáz? Akkor mit lehet csinálni?

Egyébként is fiatal vagy még. Találj egy lányt, aki szeret és tedd boldoggá ahogy csak lehet.

2008. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A meret nem minden esetben szamit...jó az eleg cinkes amikor a lany megker, h vedd ki a kisujjad, de sztem ilyen veled nem fog elofurdulni. :) Lehetseges, h meg fog noni, ne izgulj. 8 cm-mel is lehet am elni. :)
2008. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól kell vele bánni,és akkor nincs gáz.Meg persze az sem mellékes hogy szeressen a lány.
2008. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%

ööö...hogy is mondjam a barátom is azt mondja hogy kicsi neki de szerintem pont jo + szerintem meg nagy is neki !:-)

+ még attol is függ hogy-hogy csináljátok !

a kicsi is lehet játékos

2008. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
kérdéses, hogy milyen állapotban 8 cm.De most még nem gáz.majd csak nő még...
2008. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.Még elvileg nőni fog.Még fejlődik a szervezeted.De ha esetleg mégsem akkorse keseredj el.Ha lesz egy tartós kapcsolatod idő után észreveszed hogy milyen pózban élvezi a lány, hogy használd.Ne lesz baj ne idegeskedj.(egy 16 éves lány)

:)

2008. jan. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8%
szerintem is számít a méret!!!!!! nálam igen is. !!!!!
2008. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9%
mereven 8 cm? ha igen az elég gáz, mert nekem 13 évesen 12-13 cm mereven!
2008. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!