Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem kezdeményez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez a barátom amikor szeretkezni akarok vele, és miért nem nyomul?

Figyelt kérdés
2008. jan. 14. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokminden közrejátszhat abban, hogy a barátod nem veszi fel a kezdeményező vagy a domináns szerepet szeretkezéskor. Lehet, hogy valamely kellemetlen élménye gyökerezik a háttérben, amely passzivvá teszi. Az is lehet, hogy a kapcsolatotokban Te "viseled a nadrágot" és ez kihat a szexualitásra is. Én személy szerint azt ajánlom neked, hogy próbáld meg először finoman noszogatni vagy dicsérni ha úgy cselekszik, ahogyan az neked tetszik. Nemcsak szavakkal tudsz az elégedettségednek hangot adni, hanem testbeszéddel, no meg akár egy nagy és kellemes sóhajtással. Ha elég türelmesen állsz hozzá, meglásd változtathatsz rajta.
2008. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

hát... ilyen egyszerű kérdést nem nyomulós fajta(ja, meg ilyet se hallotam még, hog yegy lány szereti ha nyomulnak!) na mindegy nem ezen fogok fent akadni...

nekem 5.gyére eset le a tantusz, hogy a barátnőm szeretkezni akkar de rájöttem(ugye milyen okos vagyok, csak elne mondjam senkinek) vicc!

Üdv.: Vista

2008. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés, hogy ez gyakori probléma-e vele, vagy csak volt ilyen napja mikor nem akarta..

a következő, hogy te milyen gyakran kivánod vele...

- lehet mondjuk a te dominanciád, az ellenkezőjét váltja ki belőle, probáld ki vegyél vissza a tempóból és várd meg mikor is ő kezdeményez, érezze már magát férfinak, mert igy elveszed tőle ezt a szerepet...

2008. jan. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy úgy godndolja, hogy a nyomulással nem tenne jót neked, beszéljétek meg, mond el neki hogy mit szeretnél, hogy ő mit csináljon veled, vagy hogy nyugodtan kezdeményezzen, mer te ezt igényleg és a szexet is, lehet hogy csak egy kis bátorítás kell neki.
2008. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!