Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a választott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a választottamról kiderült, hogy nagyon, de nagyon kicsi a farka?

Figyelt kérdés

(Tudom, hogy nem a méret a lényeg, de azért legyen már kétszámjegyű.. )

Tudom, hogy nem a méret a lényeg, de amikor már valakinek olyan kicsi, hogy igazából nem lehetne mit kezdeni vele? Még a merevedés sem nagyon sikerült, de abban biztos vagyok, ha közösülés lenne, nem éreznék semmit...

Nekem eléggé fontos a szex, főleg a közösülés. Mit csináljak? Nem lesz elég egy idő után, hogy nagyon kedves srác...


2008. jan. 13. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha neked ez fontos, akkor nem fog működni, de ezt te magad is leírtad szóval... hozzávarrni nem lehet sajna
2008. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ilyen helyzetben egyszer. Neki is egyszámjegyű volt, és a merevedés se nagyon ment. Mi szakítottunk, mert nekem is fontos a szex. Erre sokan mondhatják, hogy nem a méret a lényeg, meg nem csak szex közben lehet elélvezni. De nekem úgy a legjobb, és hát én se éreztem, amikor bennem volt.

Az a srác is nagyon kedves volt, meg aranyos. De nem bántam meg, hogy szakítottam vele (pedig akkor nagyon fájt). Azóta menyasszony vagyok, nemsokára esküvő.:)


Dönt belátásod szerint, képzeld el a jövőtöket EGYÜTT. Ha látsz reális esélyt arra, hogy így elfogadod, akkor maradj vele és szeressétek egymást, ha meg nem akkor...


Sok sikert!!

2008. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugyi a kreativitástól függ a jó szex. Adhat örömet neked orálisan. Használhattok a szexjátékok során vibrátort, vagy bármit (uborka, banán, stb). Már ha a fiú partner ebben, no meg ha te ezzel elégedett tudsz lenni. Végülis egy átlagos farkú pasival is össze kell hangolódni az ágyban is. Ha pedig nem találjátok meg a közös hangot a szex terén, akkor amúgy se lenne ez egy életre szóló kapcsolat.
2008. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,hagyjuk a dumát,mert a méret az lényeg!!!Hát voltam ilyen helyzetben és az ellentettjében is,hát a hatalmas méretűvel még bármikor szívesen találkoznék,de a kicsit elkerülném.Én nem tudtam vele mit kezdeni.És ha még ki is elégít másképpen utánna ő jön addig nézzem a plafont vagy sírjam el magam,mert nem az az igazi kemény??Vannak méretkiegészítők is a szexshopokban,de az se az igazi.Én egy tökéletes modellarcú pasit dobtam a hiányossága miatt.Ha nem hagyom ott megcsalom...
2008. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

itt az a kérdés h vagytok e annyira ötletesek hogy tudjatok egy (olyan kicsi vmivel" is mit kezdeni...

am ha annyira zavar de szereted akkor létezik farokpumpa...

de lehet h még fital és nem volt ideje még rendesen megnőni...

sztem nem kellene első szex elött leirnod őt

nézd meg mit tud kezdeni azzal ami van aztán ha nem jön össze neki a dolog akkor ennyi...:s

véülis szánalomból vele maradni dem az igazi

szia

2008. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Létezik "farokhosszabbító" óvszer, érdemes egyet szerezni, csodákra képes...

De parner kell legyen párod is benne.

2008. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha neked fontos a szex akkor nem fog működni a kapcsolat hiába aranyos a srác, az nem elég.Én is azt mondom hogy nem számít a méret de azért az egy számjegyűvel nem nagyon lehet mit kezdeni.Az orális szex meg nem pótolja az igazi szexet.
2008. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A válsz egyszerű.Ne ez foglalkoztasson.Szerintem neked is vannak gátlásaid és nek iis biztos vannak gátlásai a méretével kapcsolatban, de attól még lehet,hogy nagyon ki tud elégíteni...ki tudja...:D
2008. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!