Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm szex után mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szex után mindig azt akarja, hogy az általam előzőleg belövellt spermát a nyelvemmel nyaljam ki a hüvelyéből. Nem tetszik a dolog, de elveszíteni se akarom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jan. 13. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy elég furi dolog, kérés egy lánytól...

De nem hiszem, hogy ha finoman megmondod, hogy nem szeretnéd ezt tenni, akkor ezért elhagyna. Ha ilyenért ott hagy, akkor nem is kár érte...

2008. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akarod, ne tedd meg

ha ezért szakít veled, akkor amúgy se szerelmes beléd

2008. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet sose kérnék... fordított helyzetben én se csinálnám meg.

Szerintem kérd meg, hogy vérje ki neked,(akkor a hasadra megy), és onnan nyalogassa fel. Mond meg,h téged ez izgat:D Erre biztos azt mondja,h nem, és akkor mondhatod rá,h "akkor tőlem miért kérsz hasonlót?!". Ha minden kötél szakad ezt vesd be.:)

2008. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem időzítsd az orális játékokat még a behatolás előttre. Akkor még "tiszta terep" fogad, és a barátnőd meg ugyanúgy megkapja az orális örömöket neked pedig mégis élvezetesebb lenne úgy. Arra tudok gondolni, hohy ő nem megy el az aktustúl és ezzel a dologgal akarja biztosítani az orgazmust. Talán az aktus után pedig az ujjaiddal kielégíthetnéd. Akkor nem kell hogy ragaszkodjon ahhoz, ami neked nehezedre esik.
2008. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

:Sha nem akarrod akk mond meg neki!

nyald ki elötte

neki sem teccene annyira ha utána kellene leszopnia téged:S

bár ha már nagyon benned van a hév...akkor nem nagyon érdekel akármit is kell belőle kinyalnod...

ha nem akarod nem nyalod ki...

ujjazd meg utána vagy akármi...

megértem h jó érzés neki de azt is el kell fogadnia h te mit akarsz

hiszen a szexnek (és utána)az a lényege h mind2 fél élvezze....

sok szerencsét a beszélgetéshez

pussz

szia

(15l)

2008. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én tutira megmutatnám hol van a fürdőszoba ahol kimoshatja.Ez majdnem olyan mintha magadat szopnád le!! nagyon gáz... nem bírnám megtenni... Ő is lenyalogatja a tiédről a saját nedveit?
2008. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén ez elég meglepő,és szerintem kevés fiú van aki ezt megtenné.És igazuk is van.Ha nem akarod akkor normálisan ülj le vele és beszélgessetek erről hogy neked ez a dolog visszataszító.És ha ezt nem érti meg és elhagy akkor ugyan azt tudom mondani mint sokan előttem.Nem érdemel meg téged és nem szeret igazán.És összeteheted a kezed ha ne adj isten így van,mert legalább megtudod.Sok szerencsét
2008. jan. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!