Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem szereti vagy szégyenlős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szereti vagy szégyenlős orál közben?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel 4 hónapja vagyunk eggyütt.. és a szexuális életünk jó. DE. 1 valamit nem szeret.. ha nekem csinálja.. nem is szokta, csak nagy ritkán, és akkor is az van hogy nem akarja hogy lássam közbe az arcát meg ilyenek. mi lehet a baj és mit lehetne tenni ellene?
2009. jan. 13. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Sztem a baratnood szegyelli neked csinalni vagy ooo nm szereti csinalni szal javaslom h ulj le vele ezt megbeszelni h tisztazzatok mi a szitu:P;)
2009. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni kell erről, mert valami lelki oka van szerintem. Rossz nevelés, rossz tapasztalat, párkapcsolati gondok, higiénia, valamitől való félelem, stb, nem tudom. Ezt vele beszéld meg, tőle kérdezd meg mi a baj!
2009. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén meg kell beszélni vele mindent, ez a doldok nyitja. Ha megbeszéltétek, akkor biztosan lehet találni megoldást. Itt mi csak találgatni tudunk max. ezt kettőtöknek kell mindenképp megbeszélni.
2009. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már próbáltam, többször is.. de mindig azt mondja NEMTUDOM.. erre akkor én most mit mondjak? hozzam elő megin a témát vagy mi?
2009. jan. 13. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előhozhatod nyugodtan a témát. Vagy próbálj meg vele játszani pl. dobd föl hogy kösse be a szemed stb. Hátha belemegy és bátrabb lessz, talán élvezi is.
2009. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szégyenlős.. én is ilyen voltam a legelején.. :D légy egy picit türelmes...eltelik egy kis idő, aztán ne aggódj nem fogja többé "takargatni" az arcát.. :)
2009. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szégyenlős... És nem is szereti. Szerintem nincs felkészülve rá. És nem is nagyon szereti csinálni, deh ha csinálja is szégyenlős. Énis utálom h ha a barátom, néz közben.. Meg azt is ha ő csinálja nekem, és akkor felnéz... oylankor nem tom élvezni, mert szégyenlős vagyok. Lehet ez a baja...
2009. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne bámuld, míg nem szokja meg... én is utáltam, de a barátom meg is értette -.- ilyen nehéz lenne ebbe belegondolni? :)
2009. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia! Egy természetgyógyászati tanfolyamon beszéltek nekünk arról, hogy hova lehet visszavezetni ha valaki nem szereti az orális szexet. Az ok gyerekkorra vezethető vissza, mégpedig az étkezésre. Ha egy gyerekkel akkor is megetteték az ételt ha az undorodott tőle, vagy kisbabaként enni adtak neki, pedig csak egy kis figyelemre vágyott.

Én is elég rossz evő voltam, mindig belémdiktálták az ételt. Felnött fejjel nem is szeretem az orális szexet.

De én sem kérem a páromtól.

2009. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!