Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért ilyen bunkók az pasik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen bunkók az pasik a nőkkel, mért kell kihasználni a jószívűeket, aki szeretnek és normálisak?

Figyelt kérdés
Mindig enegem hagytak ott!!!mindig megszerettem vkit,dobott!!!és addig komolyat akart,meg h ilyen normális okos,szép,bnője nem volt még!!!de a jó kinek kell senkinek,csak rossz ,nem igaz!?és ez nem a volt pasimra ,hanem az össze többire értem!!!!!!állandóan sirok én sirok nem tom mit tehetnék ??????
2009. jan. 13. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát. Ez persze egy örök érvényű okosság. Valószínűleg érzékenyebb és kötődőbb vagy az átlagnál. Én is ilyen vagyok és velem is eljátszották ezt, annak ellenére, hogy férfi vagyok. Arra is volt példa, hogy teljesen összeomoltam.


A természeteddel nem tudsz mit tenni. Más könnyebben átlép az ilyeneken, te nem.


Azon viszont tudsz változtatni, hogy ne légy áldozat. Próbálj mindig objektíven tekinteni a kapcsolatotokra és nézd meg, hogy mennyit ad bele a partnered és mennyit te. Ha megborul az egyensúly, akkor tedd szóvá. Ha nincs változás hosszú időn keresztül, akkor pedig ne hagyd magad.


Ahogy a fentiekből is kitűnik, ez nem függ attól, hogy milyen nemű az illető. Rengeteg bunkó nővel találkoztam aki ugyanezt eljátszotta velem is.

2009. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok. A hiba bennünk van. Túl hiszékenyek, ragaszkodó típusúak vagyunk, megbízunk bennük. Aztán egy idő után lehull a lepel, rájövünk, hogy csúnyán átvertek, aztán hónapokig próbáljuk kiheverni a csalódást. Vagy sikerül, vagy nem...Másik oldalon meg nem kéne kihasználni, hogy vki ennyire naiv és hiszékeny... Nem is értem, miért olyan jó móka annyi összetört szívet maguk után hagyni...Ma már az is probléma, ha nagyon szereted a párod...Én ezt tapasztaltam.
2009. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért történik meg újra és újra, mert nem tanulsz a hibáidból. Te magad teremted meg a lehetőséget arra, hogy ezt tegyék veled. Javaslom, olvasd el Dr. Csernus Imre: A nő c. könyvét, igen részletesen le van benne írva sokminden, ami nagyban hasonlít a te esetedhez, szerintem magadra ismernél elég sokszor.
2009. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a baj,hogy túlságosan ragaszkodó típus lehetsz,és nagyon kimutatod az érzéseidet!Ezt nem szabad!Éreztetni kell a pároddal,hogy szereted, de nem kell a nyakán lógni, hagyni kell neki szabadságot,és kellenek egy kapcsolatban a spontán dolgok is,amik nem menetrendszerűek!Az ilyen viselkedést nagyon hamar meg lehet unni,és a párod úgy érezheti,hogy megfojtod!Irányíts Te a kapcsolatban, legyél kiszámíthatatlan, izgalmas,vidám és minden pasi megmarad majd nálad!
2009. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok csak férfiban. Nincs semmi baj vlem, azonkívűl, hogy könnyen beletudok szeretni vlkibe és ragszkodó vagyok. Eddig nagyjából olyan csajokkal futottam össze, akiknek nem ez kell. Ilyen az élet.
2009. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne menny bele 1 kapcsoladba hamar es probald kiismerni a partenered ennyi;)
2009. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

lepontozhattok

de akkor én meg visszakérdezek:

Mért ilyen bunkók az nők a pasikkal, mért kell kihasználni a jószívűeket, aki szeretnek és normálisak?

Ugyan az a válasz... aki hagyja magát...

2009. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az senkinek nem tetszik,ha túlságosan ragaszkodnak hozzá,és lógnak a nyakukán!Nekem is volt ilyen barátom,és a hideg rázott tőle!Tök aranyos volt, meg imádott meg minden, de nem volt izgalom és tűz a kapcsolatban!Azóta kerülöm az ilyen papaucs férfiakat!Az a legfontosabb,hogy a párod is és Te is éljétek külön a saját életeteket,és ha mindketten ráértek, és van kedvetek, találozzatok!De nem kell a napi 20 sms+telefon+a nyavajgás,hogy mindig legyen veled!Van egy barátnőm,aki még dolgozni is elkíséri a pasiját, de a pasi közölte,hogy elege van,és otthagyta!Mindenkinek meg kell tanulni lekötni magát,hogy ne "függjön" a másiktól!Ha lenne neked is mindig programod, barátnők, vásárlás, mozi stb, akkor nem akarnál mindig a nyakán lógni,és nem unna meg!Mindenkinek szüksége van szabadidőre, amit a haverokkal tölthet vagy egyedül!Nehéz ez, de csak úgy marad meg meletted az ember, ha nem tűnik el a tűz a kapcsolatból, ha hiányzol neki, és ha nem vagy kiszámítható!Ahogy Te viselkedsz, az egy idő után még a legpapucsabb férfinek is unalmas lesz!
2009. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat,és tanácsokat!én ezt mindet tudom nagyon jól,csak mindig reménykedem,és bizok,h ö még is más lesz,hiában csalódtam,mindig adok esélyt a másikanak,hátha ö sokkal másabb!!ennyi,nem minden pasira értem,h bunkó,hanem akikel voltam és h azokat fogom ki,kicsit roszul fogalmazatam a kérdésemben!!!
2009. jan. 14. 12:28
 10/10 anonim ***** válasza:

ne nyöfögjél neki annyit. egy pasi sem kultiválja, ha a nője folyton a nyakán lóg, és folyton megy a nyáladzás.

egybként sztem az átb..ások főleg abból erednek, h az többség nem jó emberismerő... ezt a képességet kell fejleszteni, és akkor rögtön ki tudod szagolni ha egy faszi ki akar veled tolni...

2009. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!