Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex közben nagyon ciki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben nagyon ciki a "puki? "arra a pukira gondolok mikor a párotokkal pld kutya pózban csináljátok és ahogy a levegőt bepumpálta akkor ki is jön.

Figyelt kérdés
és elég hangos szokott lenni, emiatt félek attól amikor úgy csináljuk. valamit lehetne tenni? ti hogy élitek meg?
2009. jan. 13. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mókás! :-) Ez áltb. mindenkinél előfordul. Nem hiszem, hogy pont a barátod előtt kellene bármit is szégyellned!!!
2009. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
óóó, nálunk gyakori:D És én szoktam mondani a barűtomnak,hogy ne csináljuk olyan pózba,mert pukizni fog a puncim:) de ez egyáltalán nem zavaró, ez természetes,mert ha bemegy a levegő,ki is jön. Mókás szokott lenni,nem ciki:D
2009. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen lenni. Elpirulok és megy tovább a dolog :)
2009. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sia! óóh..nálunk is gyakori, és sajna nagyon hangos is :S:S..én is vércikinek érzem, de nem tudunk ellene mit tenni..egy idő után meg lehet szokni (:

P.K.

2009. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök természetes dolog, kár ezen parázni!
2009. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi ebben a ciki. Természetes dolog, mindenkinél előforduló jelenség. Amelyik pasi ezen fennakad, az a saját szegénységi bizonyítványát/tapasztalatlanságát írja alá.
2009. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
az én barátnőm puncija is szokott ilyet csinálni:) és szterintem tök mókás meg aranyos :D h ha szeret a páárod akkor nemfog ilyeneken fentakadni!
2009. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki,és nem is tehetsz ellen semmit.Eleinte én is égőnek éreztem magam,de mára már nem.A bárátomnak még tetszik is.
2009. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Először furcsa, és égőnek tartod, de lassan megszokod majd. Ha a párod szeret, nem fogja rossz néven venni, sőt.... Nekem is fura volt, de inkább jöjjön ki, minthogy bentmaradjon! :)
2009. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
SZTEM IS TÖK VICCES AZ IJEN NÁLUNK IS MINDIG VAN ÉS CSAK NEVETÜNK RAJTA DE SEMMI GÁZ NINCS
2009. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!