Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz vagyok, de a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, de a barátnőm ezt nem tudja, elmondani nem akarom neki. Amikor sor került a dologra, konkrétan amikor be kellett volna tennem, elsőre nem sikerült, és lelankadt. Ennek mi az oka? Mit tegyek, hogy legközelebb ne forduljon elő?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor is előfordulhat veled, ha már tapasztalt róka leszel. Próbálj meg nem stresszelni és sztem nyugodtan mondd el a barátnődnek, hogy még szűz vagy. Ő is az volt és attól mert már nem az, nem biztos, hogy egy lepedőakrobata!!! :-)
2009. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Én viszont nem támogatom, hogy mondd el a barátnődnek, mert sok csajnak ugyan nem gond, de más csajoknak meg nem imponál a fiú szüzessége. Mondok egy példát, 24 éves koromban nem zavart, hogy 21 éves szűz sráccal hozott össze a sors, de ugyanennek 18 évesen, amikor magam se bírtam hú-de-sok tapasztalattal nem biztos, hogy örülök. Persze nem szakítottam volna, de elbizonytalanított volna a dolog a szex terén.

A legtöbb csajnak az a gondolat imponál, ha a partner ért s testükhöz és biztosan élvezethez tudja juttatni. Persze erre egy kezdő srác is képes lehet, csak általában nem ezt szokták gondolni.

Majd 3 év műlva esetleg elmondhatod. Vagy ha most akarod, akkor előtte puhatold ki ügyesen, mit gondol a szűz fiúkról.

Ami meg a probléma gyakorlati részét illeti, próbálkozz csak, majd sikerül, és ha mégsem, akkor meg mutasd meg a csajszinak, hogy vannak ám más módszerek is a tarsolyodban, hogy kielégítsd! Ha a farkad ideiglenesen cserben is hagy, mert "beijed", a kezed és a nyelved nem fog! :P És amúgy is, "evés közben jön meg az étvágy" :D:D:D:D:D

Fontos, hogy ne görcsölj, és ha csak nem sikerül na akarj kiugrani az ablakon, és ne mutasd ki a csajnak, ha emiatt esetleg szerencsétlenül érzed magad. Csak simisimi stb. és nyugi, jó lesz majd! :D

2009. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért lankadt le, mert nagyon izgultál. Ez akkor is előfordulhatott volna, ha már voltál lánnyal és mondjuk nagyon szereted, nagyon akarsz imponálni, stb, és emiatt stresszelsz. Én amellett állok, hogy ha szereted ezt a lányt és hosszútávú kapcsolatot szeretnél, a legfontosabb az őszinteség. Az én barátommal is elsők voltunk egymásnak, amiről viszont nem tudtam, hogy neki az első csók is velem volt. Ezt akkor mondta el, amikor már több, mint egy éve együtt voltunk. Sírtam, de nem a bánattól, az örömtől, mert csak az enyém volt és csak én értem hozzá. Ez nagyon jó érzés. A kapcsolatunk, több, mint 5 éve tart, és nagyon szeretjük egymást, mindent megbeszélünk. Neked is ezt tudom tanácsolni.
2009. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hali!Ne stresszelj,az a baj!Persze könnyű mondani... nem kell rátérni hogy te még nem csináltad,de azt mondhatod hogy így még senki nem izgatott fel és zavarban vagy kicsit.Szeressétek egymást,"játszatok" egymással,kérdezd meg hol szereti ha símogatot, és külön élvezet lesz nektek ha megkéred hogy -vezessen be- segítsen neked.Ne hajszold magad a tökéletességre, hiszen majd kialakul minden ha megismeritek hogyan jó a másiknak!
2009. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de sajnos pár dolgot nem volt honnan tudnotok, ezér leirom, és úgy szeretném ha válaszolnátok. Voltam már csajjal töbször is, de mindig csak orális szex volt, és nem izgultam, nem vagyok az a fajta valahogy.. éppen ezért kérdezem, mert izgulás az biztos nem, apámnak perpillanat 4 barátnője van egyszerre, az ő vérét örököltem. :D A probléma az volt, hogy nem számított rá h idáig eljutunk, úgyhogy nem borotválta le a punciját, szóval kinyalni sem tudtam sajnos.:S Kicsit utánaolvastam a dolognak, és szerintem a túl hosszú előjáték lehetett a gond, mert mint mondtam nem lehetett gyorsan rátérni, mert nem erre számított..
2009. jan. 13. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:
stresz = egyenlö a halállal !!! Tapasztaltból beszélek
2009. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ember, hol hallottad azt a hülyeséget, hogy csak borotvált pinát lehet kinyalni?! Vagy a barátnőd találta ezt ki?

Szerinted pl. a 70es években, amikor egyáltalán nem volt divat _semmiféle_ borotválás a férfiak arcszőrzetén kívűl, mit csináltak az emberek????

Most egyesek biztos mindjárt elájulnak, de én egyáltalán nem borotválom a pinámat, max. néha oldalt egy kicsit, de ezt se mindig, és azért már részesültem néhény egetverő orális élményben!

Meg lehet találni a lényeges pontokat, van kezed, hogy segíts magadnak, és ha ügyes vagy, még a szád se lesz tele szőrrel. Megnyugtatlak, nekem is sikerült már. De ha neked úgy jobb, hogy világgá szaladsz, mert "jaj cúnya szőrös"....


Behalok attól, hogy manapság ez megy, hogy a csupasz pina a trendi... Az a lényeg, hogy tiszta legyen, és kész.

2009. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és a hónaljadat se borotválod? Régen az is természetes volt, de mostmár aki lány létére nem borotválja, az igénytelen, ugyanígy lesz a puncival is meglátod. Én akkor sem vagyok hajlandó a szőrt nyalogatni, de forditott esetben sem várnám el h valaki a bundás farkamat szopja, sztem ez így korrekt.
2009. jan. 14. 15:24
 9/11 anonim ***** válasza:

A hónaljamat szoktam, ha eszembe jut, vagy ha olyan ruhát vesek fel, de nem ugrok ki az ablakon, ha már nő vissza, és hülye lennék most emiatt kihagyni egy szexuális élményt, meg a barátom is hülye lenne. :D:D:D


Remélem, akkor Te is gondosan borotválod a hónaljadat, a mellkasodat, a golyóidat stb. Így egy fokkal korrektebb.


De szerintem akkor is otrombaság, sértés a csaj felé most egyszer, ha épp úgy alakul, nem eltekinteni a dologtól. Főleg első alkalommal, a pillanat hevében.

Mert ez kicsit olyan, mintha undorodnál tőle. Különben sem a szőrös részt kell nyalni, hanem ami közte van. :P:D:D:D:D:D

2009. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hali!Csak kis megerősítés az előttem írónak.

Egy nem borotvált női nemiszervel semmi gond ha tiszta és ápolt! Szerintem! Amúgy meg nem tooom hogy van...de én nem a szőrt szoktam nyalogatni rajta...

2009. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!