Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hányan érzitek azt, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan érzitek azt, hogy az orális szex megalázó?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 14:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem az! Sőőt, én imádom!
2009. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szereted a párodat, nem érezheted annak. Hiszen ezzel örömet szerzel neki. Én imádom adni is és kapni is. Semmi megalázót nem érzek ebben egyik oldalról sem.
2009. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne megalázó az ha a páromnak örömet szerzek? Én imádom és vele együtt én is élvezem:P
2009. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
90%

Amikor még nem szeretkeztem aktívan, undorítónak találtam. Komolyan. Aztán önszántamból kipróbáltam. Láttam a párom mennyire évezi!Aztán mondta, hogy ő is örömöt akar nekem szerezni és szuper dolgokat művelt (művel még ma is) a nyelvével odalent.

Szerintem akkor megalázó az orális szex, ha az egyik fél nem akarja csinálni, míg a másik fél ráveszi erre mindennek ellenére!

2009. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Megalázóóóó??? A világ egyik legjobb dolga!


Egyáltalán nem az. Ha annak tartod, akkor az valószínűleg képzettársítások miatt van így. Egy megértő partner be tudja bizonyítani, hogy ez egy rettentő jó dolog és utána legszívesebben abba se hagynád.

2009. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%

Hát elég rossz tapasztalataid lehetnek...

Ahogy az előttem válaszolók is írták, az egyik legjobb dolog - adni, kapni egyaránt!

2009. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%
Igazság szerint én már éreztem igy a párommal akit nagyon szeretek. Mikor nem vagyok ráhangolódva a sexre és kedvem sincs hozzá olyankor valahogy ilyen megalázó érzésem van... Pedig mikor kedvem van a sexhez akkor szeretem csinálni nagyon... De ez csak kapcsolatunk elején volt mostmár mindent megbeszélünk és ha valamihez egyikünknek nincs kedve azt nem tesszük.
2009. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha a párod arra kényszerít hogy csináld, lehet megalázó, ha úgy viselkedik veled. De egy viszonzott orális szex, vagy az amikor a párodat csak ugy kényezteted v ő csak úgy kényeztet téged akkor az abszolut nem megalázó.
2009. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon szívesen csinálom a páromnak, de én nem szeretem, ha nekem csinálja. egyszerűen egy idő után feszengeni kezdek, és úgy meg nem jó. de én sokmindenben ilyen vagyok.
2009. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem magalázó. Felizgulok tőle, ha látom, hogy élvezi. Nincs annál jobb, mikor egyre merevebb lesz és mindezt te váltottad ki belőle :)
2009. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!