Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 5 és fél éve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 és fél éve vagyunk együtt, de még sosem volt hüvelyi orgazmusom. Miért nincs?

Figyelt kérdés
4 éve élünk szexuális életet, mindkettőnknek egymással volt az első és azóta is csak egymással voltunk. Orális szex közben van csikló orgazmusom, de nem tudom hogyan lehetne hüvelyi is. Olvastam, hogy "össze kell csiszolódni", de szerintem ha 4 év alatt nem sikerült, nem tudom hogyan lehetne ezen változtatni... Egyébként élvezem a szeretkezést, kellemes és nagyon szeretem a párom.
2009. jan. 13. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanez van velünk is, 5 éve vagyunk együtt, de soha nem volt még hüvelyi orgazmusom, és beletörődtem, hogy nekem már nem is lesz!Vannak nők, akik képtelenek rá, ezek szerint én is ide tartozom!

Még mielőtt valaki lehurrogna, nem vagyok kis csitri, mindketten tapasztalt felnőtt emberek vagyunk!

2009. jan. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bede Zsuzsanna honlapját nézd meg, ő is ír egy megoldást vmelyik cikkében, ill. Sz. Mikus Edit az nlcafe.hu-n szakértők között keresd, a blogjában az egyikben szintén ír egy technikát. Lényege egy módszer, amivel tuti biztosan el lehet jutni a célhoz, csak ki kell gyakorolni.


1. Kell, hogy legyen egy nőnek valamilyen valós orgazmus élménye. Mindegy, hogy azt álmában élte-e meg, vagy maszturbációval, vagy partnerkapcsolatban, csak az emlékezetében felidézhető legyen.


2. Hetente többször úgy kell maszturbálni, hogy közben becsukott szemmel felidézi magában a kiválasztott orgazmus élményt, és összeköti a kettőt. (Fokozott élményhez jut így.)


3. A maszturbációkat fokozatosan fel kell váltania egy olyan meditációnak, relaxációnak, imaginációnak (mindegy az elnevezés), ahol NINCS KÉZI INGERLÉS, csak az agyban az emlékezet, de ezt olyan élethűen kell tenni, amíg a test a valóságban is lereagálja az emléket, és eléri az orgazmust minden egyéb stimuláció nélkül is. (Kinél gyorsabban, kinél lassabban, de elérhető, begyakorolható!)


4. A szeretkezések alatt is, a behatolás után becsukott szemmel fel kell idézni a már begyakorolt "agyi-orgazmust", ami persze testi is, és össze fog kötődni a kettő. A férfi teste, jelenléte csak fokozhatja az élményt.


5. Jónéhány gyakorlás után ez szinte reflexszé válik, és már el sem rontható!

A begyakorláshoz hónapok kellenek, de az eredmény megjön! És megéri!

2009. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen ne rágódj, sok vagyunk ezzel így, sanja nem mindenki képes rá. Az a lényeg, hogy a sex mindkettőtöknek jó legyen, és hogy szeressétek egymást. Mi a férjemmel 10 éve vagyunk együtt, nekem sem sikerült még soha a hüvelyi orgazmus, viszont minden alkalommal én is eljutok a csúcsra a szája és a keze által, és imádom vele a sexet.
2009. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 8.37-es váaszolónak:

Ez férfiakra is igaz lehet?

2009. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, férfiakra igaz-e, de nekik általában nincs orgazmus problémájuk, könnyebben eljutnak a csúcsra, nem?

Amúgy érdemes elolvasni, onnan másoltam ki: www.nlcafe.hu honlapról, szakértőknél kiválasztani Sz. Mikus Editet, és neki vannak jó blogjai, férfiakról is, magömlésről stb.

Olvasd el.Ja és kérdést is tehetsz föl neki.

2009. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadó vagyok, szívesen beszélgetek emailben, nekem is vannak gondjaim ezzel kapcsolatban.
2009. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hali!Fontos lenne megtudni hogy önkielégítéssel (esetleg segédezközzel)létre jönne-e az élvezet,mert lehet hogy esetleg csak az együttlét minősége vagy ideje kevés a hüvelyi orgazmushoz.Szerintem ismerje meg jobban testét, és ha elsőre nem is sikerül, talán figyelve érzéseire megtalálhatja ami hiányzott! :)
2009. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!