Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom orálisan szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom orálisan szeretne kielégíteni, de én félek kicsit tőle. Valamilyen szinten undorítónak találom, de azért kipróbálnám. Olyankor mit csinál a szájával?

Figyelt kérdés
2008. jan. 13. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szemérem ajkaidat nyalogatja, csókolgatja, a csiklódat izgatja és bármit, mivel csak a fanzázia szab határt. nem fáj. örülj neki hogy megtenné érted. nem tudod, hogy mit hagysz ki. csak feküdj és élvezd aogy kényeztet.. IMÁDNI FOGOD!!! egyszer csinálja unánna nem fogsz vele betelni.;)
2008. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek az előttem szólóval! Tuti élvezni fogod és örülj, hogy megteszi neked a barátod, mert pasik nagy része nem hajlandó rá!
2008. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek abban, hogy biztos nagyon fogod élvezni!

De abban nem, hogy a pasik nagy része nem hajlandó, nekem eddig nem volt dolgom olyan pasival, aki ne tette volna meg (ezen tizenegynéhány pasit kell érteni). Vagy lehet, hogy csak én voltam mázlista?

Mindenesetre tényleg örülj neki és engedd, hogy kényeztessen, hidd el, érdemes!

2008. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan mit tartassz rajta undorítónak? Végtére is szex előtt szokás fürödni is. Ennyi erővel azt is undotítónak tarthatod ha kezet csókol neked. Végülis annyi koszos dolgot megfogsz életedben.
2008. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

miért félsz?? hogy amiatt elhagy, mert undorítónak talál? ott alul minden nő ugyanolyan...

szerintem inkább örülj a dolognak! és ne görcsölj rajta, mert akkor tényleg lehet hogy nem fogod élvezni...

2008. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én azt javaslom, hogy csukd be a szemed s dőlj hátra, s csak arra gondolj, hogy szereted a barátodat, meg ő is téged. A nyelvével nyalogatni fog, meg ujjazni is (közbe vagy felváltva). S biztos lesznek olyan fogások, amit nagyon fogsz élvezni;). No para!
2008. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Annak idején én is undorítónak találtam az orális szexet és talán azért sem akartam, hogy csinálja, mert úgy éreztem, hogy akkor nekem is viszonoznom kell, és na azt már nem. Persze aztán mégis megtette velem, és nagyon élveztem, és később én is vele :) és az sem volt rossz. A szex a bizalomról szól, csak azt tedd amit te is akarsz, de hidd el ezt nem szabad kihagyni. feküdj le, csukd be a szemed és élvezd, ne gondolj semmire, ha valami nem tetszik, nem esik jól, akkor azt közöld a partnereddel, hiszen legközelebb így tudja még jobban csinálni. És neked nem kötelező viszonozni, csak ha már úgy érzed.
2008. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!