Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért baj ha menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qvasz kérdése:

Miért baj ha menstruáció közben szeretkezik az ember?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok barátnőmmel régóta együtt vagyunk, és nem zavarja se őt se engem a piros betűs ünnepei, sőt még jobban is kíván. Nem írtózom a vértől és ő se. De mindenki azt mondja hogy nem lehet menstruáció közben... Anno biológia órán is így tanították. Veszélyes? Van valami káros benne?
2009. jan. 12. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nagyobb a fertőzésveszély, ezért csak gumival tanácsos.
2009. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem baj. Nyugodtan csináljátok
2009. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
ne csináld
2009. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
szerintem se baj.. mi is szoktunk akkor (is) x) csak vmi lepedőt teritsetek magatok alá..
2009. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
A menstruációja megnyúlhat, de a gond tényleg a fertőzésveszély. Gumival csináljátok csak, vagy mosd meg előtte jó alaposan a péniszedet (húzd is vissza, alatta is).
2009. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Magasabb a fertőzésveszély... egyébként semmi akadályaa szeretkezésnek ..
2009. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Eggyáltalán nem baj. A fertőzésveszélyről annyit nem nagyobb mint máskor, mert gondolom nem váltogatjátok a partnereiteket. Csak ebben az esetben jelentene veszélyt.
2009. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

itt senki nem gondol arra , hogy a vér mennyi virust tartalmaz !!!

ezzel az erövel soha nem kellene nemiszervet sem mosni az is kb ennyi

2009. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Fertőzésveszély lehet attól is, h nyílvános wc-ből jössz ki, és utána nem mosakszol... pl.

Nekem sem szokta ajánlani a nőgyógyászom, bár mi is szoktuk csinálni, de megváltoztatja a hormonokat is (utolsó nap van a barátnőd, egy orgazmus erőteljesebb vérzéshez vezet), és mivel a méh vérzik, sokkal sérülékenyebb, nagyobb az esélye a méhnyakrák kialakulásának is, stb...

Én erre azt szoktam mondani, h aki fél az autóbalesettől az is átmegy a zebrán, tudom, h ez rossz szokás, és nem lenne szabad, nem vetem meg, ha ti is csináljátok, de egyesek szerint fő az óvatosság...

2009. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Szezrintem nem gond max fürödjetek előtte..

de ha egyik kötök sem hiv-es vagy adis-es akkor nem gáz:)

vagy ha anyira zavar metéltesd körül magadat:)

2009. jan. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!