Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden nőnek "szagos" ott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek "szagos" ott lent tisztálkodás ellenére is? Ha egy pasi orálisan elégít ki, ő is érzi?

Figyelt kérdés
2008. jan. 13. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Igen, szagos a nőknek. De viszont ha nagyon szúrós szagú, savanyú akkor az fertőzés jele lehet.

A pasik is érzik, de nekik is szagos, csak más. ugyhogy ne aggójd, nem vay egyedül a problémával.

2008. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%
igen,elöször ez engem is zavart,de aztán a párom azt mondta,h nagyon szereti ezt ez "illatot".szerintem ezzel minden férfi így van!
2008. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Először én is aggódtam emiatt, de a párom azt mondta nagyon finom vagyok ott lent, úgyhogy megnyugodtam:)
2008. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek van egy jellegzete szaga a női nemi szervnek és a férfinak is, ezt elvileg azért találta ki a természet, hogy ezzel is vonzzuk magunkhoz a másik nemet, és ha belegondolok én sem tartom büdösnek a pasim hímvesszőjét
2008. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 2-3x mosom.Az ajkak alatt szokott összegyűlni a váladék,ott pálhat be ezért ott körültekintőbben mosom ki még nem érzem,mert az viszont kellemetlen lehet egy férfi számára.Én szex előtt mindig intim törlőkendővel áttörlöm belül és a végbél környékét is.
2008. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
:D én ezért nem szeretem ha nyal a pasi :D mert szarul érzem magam. épp ezmiatt!!!!!!!pedig tiszta vagyok de olyan furaaaaaa. nyalogatja ott :) nekem is a "szag" miat van elsősorba bajom
2008. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Először is: normál szex előtt az a jobb, ha NEM távolítja el az ember fia, lánya a természetes bevonatokat és illatokat. Nem véletlenül vannak azok ott! Hívogatnak és vonzanak... már persze, ha nem fél napos izzadság van ott.

No persze úgy is, lehet, hogy előtte fél órával, órával fürdik meg... attól is függ, ki mennyire nedvesedik.

Viszont orális szexnél lehet jó alaposan fürdeni: akkor csak minimális szag van. De itt is akad, akinek ez kellene, hiányzik.

2008. máj. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akárhogyan fürdesz, van egy jellegzetes illata a nemiszervednek, de szagnak nem nevezném, és egyáltalán nem zavaró. :)
2009. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább illatos. Az én barátnőm ezen nagyon elcsodálkozott, de én imádom az illatát!!!
2011. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!